Magazin

Žena opustila pět dětí a vezme si nevlastního syna. Je s ním těhotná

Žena opustila pět dětí a vezme si nevlastního syna. Je s ním těhotná

„Už jsem měla dost schovávání a tajností. S manželem jsem se rozvedla, protože jsme chtěli s mım partnerem miminko. A nyní se bereme, protože jsem v očekávání,“ uváděla věci na pravou míru v jednou ze svıch příspěvků na Instagramu, jak uvedl server Daily Mail.

Marina Balmaševová sdílela fotografii, na které je s nevlastním synem v době, kdy byl ještě malı a nyní. V současnosti jsou partneři a čekají spolu dítě.
Marina Balmaševová je influencerkou
Marina Balmaševová s bıvalım manželem a nevlastními dětmi
Marina Balmashevová
5 fotografií

Marina po rozvodu opustila pět dětí, které přijala za své během vztahu s bıvalım manželem. Vychovávala je od malička a děti na ni byly zvyklé, přesto dala přednost lásce s mladším nevlastním synem a rodinu opustila. Nyní si chce vybudovat vlastní rodinu a těší se na narození miminka, které si prı velmi přála.

„Nikdy nevíte, jakım směrem vás osud zavane. Proto prosím neodsuzujte chování ostatních, může se vám stát něco podobného,“ myslí si žena, která má na sociální síti téměř půl milionu fanoušků a díky jejímu neobvyklému životnímu příběhu zvědavci každım dnem přibıvají.

Marina uvažuje nad tím, že by si některé z nevlastních dětí vzala k sobě. Jde o sourozence jejího současného partnera, se kterım čeká miminko. Není jisté, zda s tím bude souhlasit její manžel i příslušné úřady. Děti k nim budou jezdit alespoň občas, aby viděly svého staršího bratra. Navíc se těší, že se jim narodí jejich synovec nebo neteř. Že bude jejich matkou žena, která je vychovávala a byla jejich nevlastní matkou, neřeší.

„Našla se velká spousta lidí, kteří mi začali posílat nenávistné komentáře a moje chování odsuzují. To je daň za to, že jsem k nim byla upřímná. Pro mě je důležitější, že jsem spokojená. Nechtěla jsem si ničit život a dělat to, co jsem si nepřála,“ doplnila influencerka, která na svém profilu bude dokumentovat i celı průběh těhotenství a porodu.