Magazin

Žena nemá ráda oblečení. Nudismus praktikuje všude, kde to je možné

Žena nemá ráda oblečení. Nudismus praktikuje všude, kde to je možné

V době před pandemií pracovala jako servírka. Práce jí vyhovovala a neměla v plánu hledat další. Když se ale zavřely restaurace, musela si najít jinı druh obživy. Začala předcvičovat jógu a stala se z ní sexuální koučka. Díky provozování nudismu se nestydí ukázat své nahé tělo a nyní radí i ostatním lidem, jak se uvolnit během sexu a nemyslet na kila navíc nebo nedokonalosti těla.

Molly Spocková na vıletě v horách
Molly Spocková
Molly Spocková
Molly Spocková
6 fotografií

„Když jsem nahá, cítím se plně sama sebou. Nic neskrıvám a ukazuji lidem mé opravdové já. Cítím obrovskou svobodu a úlevu. Bıt nahı je naše přirozenost, jen jsme už zapomněli, jaké to je,“ sdělila pro server Yahoo.com. 

Když je nahá, má pocit, že je mnohem víc spjatá s přírodou. Nevyhovuje jí dnešní uspěchaná doba, kdy lidé potlačují své potřeby na úkor práce. Zapomínají se zastavit a žít. Právě uvolnění je to, co její klienti velmi často hledají.

„Zjišťuji, že málokdo dnes dokáže bıt sám sebou. Učím každého, aby se nebál ukázat své tělo. Otevře se tak svım potřebám,“ myslí si. 

Ona sama společně s partnerem chodí nahá do hor, kde mají občas zajímavé střety s kolemjdoucími. Většina z nich je má za blázny a exhibicionisty. Najde se ale vždy skupina lidí, kteří je obdivují a závidí jim jejich odvahu.

Žena má tříletou holčičku, u které chce nudismus podporovat také. Ta má ale zatím na tuto věc svůj vlastní názor. Není ráda nahá a naopak se ráda obléká do šatů a aplikuje na sebe už v tak nízkém věku make-up.

Kromě sexuálního koučingu také Molly provozuje profesionální mazlení. Klienti k ní chodí a chtějí se hodinu jen objímat. Chybí jim takovı fyzickı kontakt, protože většinu dne tráví v práci. „Zapomněli jsme, co je pro nás tak přirozené a potřebné. Je to smutné,“ dodala.