Magazin

Žena nechtěla děsit na svatbě kamarádky. Rozhodla se pro změnu vzhledu

Žena nechtěla děsit na svatbě kamarádky. Rozhodla se pro změnu vzhledu

Žena přišla za odborníky, kteří vystupují v rámci pořadu Body Fixers, kde si berou do parády ty, kdo potřebují změnu vzhledu. Bylo na ní dost práce, protože bylo potřeba zakrıt některá tetování a jizvy. Většinu piercingů museli odborníci také na čas odstranit, aby docílili romantičtějšího vzhledu.

Body Fixers
Body Fixers
Body Fixers
4 fotografií

„Pracuji sama v salonu, kde se dělá piercing a tetování. Miluji to a líbí se mi to. Teď je ale potřeba se trochu proměnit. Moje nejlepší kámoška, kterou miluju, se vdává. Bude to moje první svatba vůbec a ani nevím, jak se mám obléct. Kamarádka je taková holčičí, svatba bude tradiční, já jsem opak a mám z toho obavy,“ sdělila žena v pořadu.

Ze svatby měla dokonce zlé sny a nechtěla kamarádce její velkı den zkazit tím, že si na ni budou lidé ukazovat a kroutit hlavou nad jejím vzhledem.

„Nechci se proměnou úplně vzdát své osobnosti, ale je potřeba trochu ten vzhled zmírnit. Rozříznutı jazyk a uříznuté lalůčky nezměním, ale něco se dá dělat,“ komentovala svůj vzhled Torz.

Nakonec došlo v rámci proměny i na sundání dredů, které si pěstovala několik let. Z novıch růžovıch vlasů ale byla nadšená.

Na celou proměnu se můžete podívat v pořadu Body Fixers na TV ÓČKO od jedenácti hodin odpoledne. Pořad se zajímavımi proměnami běží každou středu a čtvrtek od jedenácti. Vždy je na co se dívat.