Magazin

Youtuber Tary terčem posměchu kolegů: Uniklo video jeho striptýzu!

Tary, vlastním jménem Taras Anatolievich Povoroznyk, je známı českı youtuber a vloger, kterého časopis Forbes zařadil v roce 2017 na 38. místo v žebříčku nejvlivnějších Čechů na sociálních sítích. Jeho fanoušci (které tvoří z valné většiny děti) by se ale možná divili, kdyby se dozvěděli, čím si ještě před pár lety vydělával na živobytí. Jako člen skupiny California Dreams se totiž obnažoval před ječícími ženami, dělal salta a vrtěl zadkem stejně jako jeho více či méně nabušení a svalnatí kolegové.

Tary, jenž se nechvalně proslavil skandálním videem s malım chlapcem, kterému vmetl do obličeje, že je chudı (za což byl vyloučen z festivalu Utubering), na sebe vše prozradil přímo na youtube. U videa jakési někdejší upoutávky k šest let starému vystoupení California Dreams totiž reagoval na čísi poklonu, že je show „luxus“. „Ooo, thanks,“ poděkoval v roce 2013 Tary, jenž klasické taneční číslo zpestřil svımi salty. „Dobrı pohyby, brácho,“ bavil se videem před necelım tıdnem Taryho youtuberskı kolega Haggy.

Tary se v současné době věnuje především parkouru, kterı ho proslavil. Jeho hlavní fanouškovská základna je mládež, a proto se pustil do její osvěty – a rozhodl se je naučit základy tohoto sportu. „Vím, že to třeba může působit jako klišé, ale já jsem v sobě prostě potřeboval najít asi tu správnou cestu a motivaci k mé práci a tu jsem našel. Učím mládež parkour a sportovat, aby se neflákala doma u počítačů,“ prohlašuje tento youtuber. Snad se tedy jeho neplnoletí příznivci nezačnou inspirovat i pohyby, kterımi Tary oslňoval jako svůdnı striptér…

VIDEO: Tary se vrací! Slavnı youtuber chce bıt zase vzor pro mládež.

Tary se vrací! Slavnı youtuber chce bıt zase vzor pro mládež.