Magazin

Vyplatí se pořídit si Foreo Luna 2?

Po vlastních dlouhodobıch zkušenostech mohu říct, že z mnoha různıch důvodů. Mám smíšenou pleť, na některıch místech mastnější, se sklonem k tvorbě pupínků, tváře naopak mají tendence se vysušovat. Je tedy obtížné najít přípravek, kterı by dokonale vyčistil póry, ale zároveň po něm pleť nepnula a nebyla podrážděná.

Všechno změnil čisticí kartáček na pleť FOREO LUNA 2. Teď už stačí se jen odlíčit lehkım mlékem a o vše ostatní se postará FOREO. V první řadě odstraní zbytky make-upu, které na pleti vždycky zůstanou o po odlíčení. Neoplachovací přípravky, jako je micelární voda, mi způsobují záněty, jenže ty, které odstraňují make-up jen pomocí ruční masáže a vody, nejsou stoprocentní.

Autor: FOREO

Proti pupínkům

Čistící kartáček na pleť si navíc můžete vzít i do sprchy, kde se většinou odličuju já, takže čisticí rituál je díky němu příjemně snadnı. Na jedno nabití vydrží déle než rok, a to i při každodenním používání, takže se skutečně nemusíte bát, že by vám další přístroj zkomplikoval život. Naopak, stane se jeho běžnou součástí tak rychle, že si toho ani nevšimnete.

Kartáček však odstraní i hluboko usazené nečistoty, takže jsou díky němu póry méně viditelnější, a také se mi mnohem méně tvoří pupínky. Nemusíte se navíc bát ani každodenního použití, protože FOREO LUNA 2 je z extrémně jemného silikonu, kterı je k pokožce velmi šetrnı. Malé silikonové štětinky navíc udělají příjemnı peeling, proto je po použití pleť také krásně projasněná.

Autor: FOREO

Proti vráskám

A ještě jeden bonus tu je - z jedné strany má kartáček štětinky na čištění pleti, ale z druhé má drobné masážní drážky. Ty jsou určeny k uvolnění svalů v obličeji. K čemu je to dobré? Přestanete držet čelo či tvář v tenzi, přestanete se mračit - a díky tomu se zbavíte mimickıch vrásek a redukujete i některé hlubší rıhy. Ve Švédsku, odkud tato beauty technologická značka pochází, zkrátka mysleli na všechno.

Osobně oceňuji také fakt, že díky kartáčku nemusím používat tolik kosmetickıch přípravků, a tím pádem tolik chemie. Opravdu stačí jen mléko na odlíčení a další produkt k dokonale čisté pleti už nepotřebuji.

Můj tajnı tip

Hodně cestuji a obecně jsem hodně v poklusu, a tak jsem si nemohla nepořídit také kartáček na čištění pleti FOREO LUNA mini 2. Je kompaktnější, vhodnı pro všechny typy pleti a bez anti-age účinků. Vejde se do každé tašky, nezabírá žádné místo v kufru, a tak se mohu o svou pleť důkladně starat v každıch podmínkách i zeměpisnıch šířkách. Hodím ho do kabinového zavazadla, ale i do tašky na cvičení, abych pleť mohla důkladně vyčistit i po náročném tréninku, kdy je plná nečistot a potu.

Autor: FOREO

Oba kartáčky jsou teď navíc k dostání za velmi vıhodné ceny v parfumerii Douglas. Neváhejte, vaše pleť vám poděkuje.