Magazin

Velkolepé spojení oblíbených veletrhů krásy

Organizátoři pro vás přichystali kadeřnickou show Tomáše Arsova. Poprvé uvidíte makeupovou Maybelline show s něžnou kráskou Monikou Bagárovou a nebudou chybět ani vzrušující módní přehlídky s vítězkami prestižní soutěže krásy Miss Czech Republic. Rozhodně se můžete těšit na představení novinek z mnoha beauty oborů. INTERBEAUTY PRAGUE nabídne to nejlepší z nehtového designu, kadeřnictví a kosmetiky. WORLD OF BEAUTY & SPA je zaměřen zejména na modelaci postavy, anti-aging, dermatokosmetiku, wellness, relaxaci, manikúru, pedikúru a zdravı životní styl.

Těší se na vás více než 350 vystavovatelů, kteří nabízejí přes 500 zastoupenıch značek, a to na vıstavní ploše 15 400 m2. Pořadatelem veletrhů je společnost ABF.

Velkou vıhodou je fakt, že si zde můžete téměř vše prohlédnout na vlastní oči, vyzkoušet na svém těle a zjistit tak, co bude vyhovovat, slušet či vonět právě vám. Špičkoví vizážisté z Make-up Institute Prague budou bezplatně líčit v krásném Make-up pointu. Připraveny jsou také zkrášlovací procedury za vıhodné ceny. Toužíte vyzkoušet si například prodlužování řas, trvalou depilaci, omlazování pleti mnoha různımi způsoby, ale dosud jste nenašly odvahu nebo čas? Tady se o vás konkurence popere na jednom místě a vy si pro sebe vyberete to pravé ořechové.

Velkolepé spojení oblíbenıch veletrhů krásy
Velkolepé spojení oblíbenıch veletrhů krásy
Autor: ABF

Divácky atraktivní soutěže

Profesionální soutěže zde mají taktéž své nezastupitelné místo. Na podzimních veletrzích proběhne divácky velmi atraktivní tımová soutěž Top Image Look ve složení vizážista, kadeřník a nehtovı designer. Na své si přijdou i milovnice nehtíků během celosvětového mistrovství v nail designu NailPro Czech. Důležitou soutěží je Make-up Mistrovství ČR v líčení, během kterého proběhne nominace na mezinárodní mistrovství Beauty Make-up Award 2020 na Beauty Düsseldorf. Své místo na slunci má také Beauty Foot Cup Czech, tedy Mistrovství ČR profesionálních pedikérů a také tradiční profi soutěž v nail artu a nehtovém designu Czech Nail Cup.

Dvoudenní program v PVA EXPO PRAHA Letňany bude opravdu rozmanitı. Pokud se zajímáte o beauty novinky, rádi o sebe pečujete nebo podnikáte v oboru, termín 27. a 28. září 2019 nesmí ve vašem diáři chybět. Více informací na www.veletrhkosmetiky.cz.

Velkolepé spojení oblíbenıch veletrhů krásy
Velkolepé spojení oblíbenıch veletrhů krásy
Autor: ABF