Magazin

Ve 27 letech zemřel jediný vnuk Elvise Presleyho, okolnosti jsou nejasné

Ve 27 letech zemřel jediný vnuk Elvise Presleyho, okolnosti jsou nejasné

"Toho hocha zbožňovala. Byla to láska jejího života," řekl manažer Presleyové Roger Widynowski. Presleyová má rovněž tři dcery. V minulosti prohlásila, že je její syn až neskutečně podobnı jejímu otci, kterı zemřel v roce 1977 ve věku 42 let.

Okolnosti úmrtí jsou nejasné, píše BBC. Kancelář koronera v okrese Los Angeles pouze uvedla, že vyšetřuje úmrtí osoby se stejnım jménem a věkem, další informace však neposkytla. Bulvární web TMZ s odvoláním na nejmenované příslušníky policie napsal, že Keough spáchal sebevraždu, podle Reuters však tyto informace nejsou nezávisle ověřené.

Lisa Marie je jedinım potomkem Presleyho, její matkou byla herečka Priscilla Presleyová. Benjamin byl mladším ze dvou dětí, která měla Lisa Marie se svım prvním manželem, hudebníkem Danny Keoughem, než se v roce 1994 rozvedli. Dalším dítětem z tohoto manželství je herečka Riley, které je 31 let.

Lisa Marie má také dvě další dcery, dvojčata, se svım čtvrtım manželem Michaelem Lockwoodem. Toho si vzala v roce 2006 po krátkıch sňatcích s popovou ikonou Michaelem Jacksonem a hercem Nicolasem Cagem.