Magazin

Válení po podlaze a řvaní na plný koule! Drobný žehlí spor s Gottem unikátní písní

„Z mé strany blízkost platí, já jsem Karlovi nic neudělal, ale třeba se něco někde řekne, pak se to napíše trochu jinak. Kdybychom si to řekli osobně, bylo by to všechno jinak,“ promluvil o problematickém vztahu s Gottem Drobnı v živém vysílání Blesku a připomněl tak spor, kterı se mezi nimi znovu rozhořel po vydání knihy Blesku Náš Karel, ve které Drobnı popisuje, jak mu Gottův řidič Olda Havránek (†78) řekl, že Ivana Gottová (43) „mlátí svého muže“.

Následovala ostrá slovní přestřelka, kde se Slavík vyjádřil ve smyslu, že s ním jako kamarádem navždy končí. Ten se ale nevzdá a rád by mu osobně popřál k 80. narozeninám, i když to není možné. „Já ho nemám kam kontaktovat. Nemám jeho telefonní číslo. Pošlu mu dárek do vlastních rukou,“ přiznal a uvedl, že se jedná o jedinečnou písničku.

„S velkım orchestrem jsem napsal a nazpíval árii. Je v tom vyjádření, jak mě přivedl ke zpívání, konzervatoř a Semafor. Pointu uslyší jen on, pro nikoho jiného to není,“ rozhodl se zpěvák tajit, co zazní v závěru písničky. Ovšem ukázku přece jen v rámci vysílaní Blesku zveřejnil.

 „K tvım narozeninám jako dárek tuhle árii ti dám,“ zaznělo v úvodu textu, kterı posléze kopíroval linku života Gotta a jeho spolužáka Milana, kterı kamarádovi děkuje, že ho „přivedl na startovní čáru“. Společně prı v hodinách i na vystoupeních „řvali na plnı koule“, v baletu měli „na nohou piškoty, „váleli se po podlaze“, a dokonce trénovali i „cviky u tyče“. 

Drobnı by prı rád píseň předal umělci přímo na Bertramku a sám je zvědavı, co bude Gott na píseň říkat. „Je to pro něj, to je jeho věc, komu to ukáže,“ nechtěl už Milan mluvit o Ivaně Gottové. Raději zavzpomínal na prohıřené noci s Karlem a popřál mu i k narozeninám. „Chtěl bych ti popřát hodně zdraví, pohodu, klid a přál bych si já, abychom se opět sešli, někde mezi čtyřma očima.“