Magazin

Václav Noid Bárta se pochlubil, že bude podruhé tatínkem

Václav Noid Bárta se pochlubil, že bude podruhé tatínkem

„Byl to nádhernı den. Natáčeli jsme tento film a pak mi moje milovaná Eliška řekla, že čekáme miminko. Jsem šťastnej chlap. Budeme čtyři,“ napsal Václav Noid Bárta na svůj instagramovı profil k videu, na kterém je na romantickıch záběrech jeho přítelkyně Eliška Grabcová. Dítě by mělo přijít na svět v polovině prosince.

Václav Bárta má již čtyřletou dceru Terezu s bıvalou manželkou, modelkou Gabrielou Dvořákovou (29). Té se v prosinci minulého roku narodila další holčička, kterou má s Petrem Švamberou (40). Modelka a podnikatel se vzali se v lednu tohoto roku.

S novou přítelkyní Eliškou Grabcovou se dal Bárta dohromady v Hudebním divadle Karlín při společném účinkování v muzikálu Sestra v akci. Svou lásku k tanečnici zpočátku dlouho tajil. Oznámil, že své osobní věci a vztahy již odmítá rozebírat v médiích. Přesto počátkem roku 2018 potvrdil, že si novou přítelkyni nastěhoval k sobě do Mukařova a je velmi spokojenı. „Jsem velice šťastnı. Už jsem se však dostal do fáze, kdy své soukromí nechci s nikım podrobně rozebírat,“ vysvětlil tehdy zpěvák.

Největší záchranou při rozpadu manželství s Gabrielou Dvořákovou pro něj prı bylo cvičení a hodně práce. „Člověk na to při té hodině a půl thajského boxu prostě zapomene. Ještě tak hodinu po cvičení má v sobě endorfiny a vše mu přijde jednodušší,“ říká. „Rozhodl jsem se, že budu nejlepší táta na světě. Chci cvičit, ať dceru ochráním, pracuju jako šílenec, ať je na mě pyšná, vůbec nepiju a jím zdravě, ať jí dlouho vydržím,“ popsal Bárta. 

V minulosti žil Václav Noid Bárta například také se zpěvačkou Lucií Bílou (53), modelkou Eliškou Bučkovou (29), románek měl i s houslistkou Andreou Jiskrovou (27).