Magazin

Utrácejte za módu s rozumem. Pořiďte si kousky, co nikdy nezestárnou

Utrácejte za módu s rozumem. Pořiďte si kousky, co nikdy nezestárnou

Základní pilíře šatníku

Ať už fandíte atraktivnímu minimalismu či dáváte přednost kouskům s nápadem,...

Napříč módními styly nalezneme hned několik „stavebních kamenů”, které by neměly ženě chybět. Jde o léty prověřenou klasiku, co nikdy nebude takzvaně out. Mezi takové kousky patří obyčejná bílá košile a tričko, malé černé šaty, kožená bunda, tenisky, chelsea boots, mokasíny, džíny, dobře padnoucí spodní prádlo a nespočet svršků jako je například kašmírovı svetr.

A právě u těchto prvků se nebojte zaplatit vyšší částku. Samozřejmě vždy zaměřte pozornost na střih a především materiál. Mnohdy totiž nakoupíme v dobré víře oděv kvalitní, nicméně peníze putují pryč hlavně za značku, což není třeba.

Bílá košile a džíny, dva nepostradatelné kousky dámské vıbavy. Na nich nešetřete.
Slim, případně džíny rovného střihu, by neměly chybět žádné ženě. Jde o nadčasovou záležitost.
Kalhotové kostımky jsou jedním slovem skvostné. Vybírejte ale jen ty dobře padnoucí, minimalistickıch střihů a kvalitních materiálů.
Chcete užívat každı krok, dělat pro své nožky a celé tělo maximum dobrého, pořiďte si kvalitní pantofle v moderním hávu.
22 fotografií

V dnešní době bychom měli podporovat nejen lokální průmysl, v tomto případě návrháře, ale také brát ohled na přírodu. Ta lidskou zhıralostí trpí nejvíce. Místo umělıch vláken, charakteristickıch pro masivní fast fashion, módu dostupnou za pár korun, s drtivım množstvím odpadu, začněte uvažovat nad pořízením oblečení slow fashion. Udržitelné tkaniny nestojí tak moc, jak by se zprvu mohlo zdát, kromě toho jsou velmi příjemné, kvalitní a nepáchají tolik škody.