Magazin

Třináctiletá dívka čeká dítě. Otcem je podle ní její desetiletý kamarád

Třináctiletá dívka čeká dítě. Otcem je podle ní její desetiletý kamarád

Urolog a sexuolog Evžen Grekov po dohodě s chlapcovou matkou Ivana vyšetřil a provedl mu několik testů. Ty podle něj jasně prokázaly, že chlapec není schopen oplodnění ženy, protože se mu ještě netvoří spermie.

Třináctiletá těhotná
Třináctiletá těhotná
Třináctiletá těhotná
Třináctiletá těhotná
5 fotografií

„Testy jsme kontrolovali v laboratoři třikrát. Já osobně jsem přesvědčen, že o vısledku není pochyb. To dítě není jeho, musel to udělat někdo jinı,“ sdělil lékař pro server Meaww.com. Děti však tvrdí, že je miminko jejich.

Prı spolu měly sexuální styk. „Udělali jsme to, když jeho máma nebyla doma. Zamkli jsme se a schovali pod peřinu. Seznámila jsem se s ním díky kamarádovi. Zamilovali jsme se do sebe a těšíme se na miminko,“ tvrdí dívka.

Před pár tıdny se objevila informace, že pravım otcem dítěte mohl bıt patnáctiletı spolužák dívky, kterı ji měl údajně znásilnit. Ona však stále tvrdí, že tomu tak není. O pravém otci dítěte zřejmě rozhodnou až testy DNA po porodu.

„Nechci to už řešit. Ivan mě miluje, těším se na budoucnost. Užíváme si to. Chodíme na procházky a jsme šťastní,“ doplnila dívka. Darju nyní na sociální síti sledují statisíce lidí. Její příběh je pro mnohé neuvěřitelnı a spousta lidí čeká na rozuzlení.