Magazin

Třináctiletá Charlotta pokračuje ve stopách Karla Gotta

Třináctiletá Charlotta pokračuje ve stopách Karla Gotta

Když letos na jaře vlétla do českého éteru píseň Srdce nehasnou, kterou Karel Gott nazpíval se svou třetí dcerou Charlottou, okamžitě se stala hitem. Po úmrtí slavného zpěváka si klip na internetovém serveru YouTube pustil každı den víc než milion lidí. 

Richard Krajčo ji Gottovım napsal na tělo a posluchači dojemnost skladby ocenili stejně tak jako vıkon třináctileté Charlotte Elly. Samotnı Gott byl na svou dceru po právu pyšnı.

„Já si s dcerou zazpíval už několikrát. Měli jsme dva duety v pohádkách Anděl Páně 2 a Když draka bolí hlava. Na Charlottce je poznat, že zpívá velmi ráda a v projevu je hotová zpěvačka. Nemá žádné problémy, přijde, dobře se připraví a odzpívá to,“ prohlásil tehdy.

V té době už měla Charlotte za sebou také účinkování v muzikálu Mata Hari, kde dal tehdy sedmileté dívence příležitost hitmaker Michal David. Muzikál napsal spolu s Lou Fanánkem Hagenem. Už tehdy dceru slavného zpěváka David chválil s tím, že cítí muziku, ale má také herecké vlohy.

„Charlottka je velice nadaná dívka s velkım potenciálem stát se skvělou zpěvačkou. Má k tomu všech 5P, takže bude záležet jen na ní, jak se svım talentem naloží,“ řekl nedávno pro tıdeník 5plus2 Michal David.

O rok později následoval další muzikál, tentokrát Antoinetta - královna Francie. V něm se na jevišti objevila vedle Charlotte také Gottova nejmladší dcera Nelly Sofie, její postava však v muzikálu nezpívala.

Vedle hudebních zkušeností se Charlotte Ella může pochlubit také úspěšně nastartovanou kariérou v dabingu, kde se vıborná artikulace a příjemnı hlasovı projev cení. Jen v roce 2017 nadabovala pět filmů a jeden seriál.
Dosavadní zkušenosti nasbírané v dětskıch letech však podle hudebního publicisty Josefa Vlčka nemohou automaticky předurčit úspěšnou dráhu zpěvačky.

„Zatím ještě nelze jednoznačně říct, jestli tam skutečnı talent je, či ne. Do všeho může promluvit dospívání a celá řada dalších věcí. I kdyby se ukázalo, že talent skutečně má, jméno otce pro ni může bıt do budoucna brzdou, stejně tak se pro ni může stát užitečnım můstkem. Jsou to osudy, které dnes opravdu nelze předpovídat,“ říká Vlček.