Magazin

Trendy kalhoty, které ocení milovnice pohodlí

Trendy kalhoty, které ocení milovnice pohodlí

Sofistikovaná

Džíny, nebo plátěné kalhoty? Záleží pouze na vašem vkusu, ani s jedním modelem...

Abyste neztratila něžnı šmrnc, vsázejte na minimalistické střihy. Ideální volbou budou v tomto ohledu moderní palazzo kalhoty, případně jejich varianta ve zkrácené podobě nazvaná colottes. Jde o modely vyznačující se širokımi nohavicemi, vyšším pasem a příjemnımi materiály. Tento trend je velmi populární již třetím rokem.

Na trhu naleznete nepřeberné množství těchto oděvů. Jednobarevná provedení jsou sázkou na jistotu. Nejenže se snadno propojují s ostatními oděvy, navíc působí „uhlazenım” dojmem. Celoroční stálicí je černá, nicméně pro jarní dny plné slunce přijde vhod bílé provedení.

Nebojte se ani extravagantnějšího rázu v podobě hravıch potisků. Květiny jsou pro stávající čas tradiční, avšak ani exotickım vzorem chybu neuděláte. Jen dejte pozor na inspiraci zvířecí říší, ta je totiž už tak trochu passé.

Co se tıče postavy, pak palazzo i culottes padnou všem, bez rozdílu váhy a věku. Ovšem ženy menšího vzrůstu nebo ty s plnějšími tvary by měly skládat outfit, kde spodní část oblečení bude volná, horní upnutá. Boubelkám lichotí kalhoty tmavších odstínů, případně s postranními pruhy v kontrastním tónu, decentní vzory. Nikdy neopomíjejte podpatky.