Magazin

Transgender youtuberka pronikla díky změně pohlaví do světa celebrit

Transgender youtuberka pronikla díky změně pohlaví do světa celebrit

Videa začala přidávat teprve před šesti lety. Za tu dobu si však získala velkı zástup fanoušků a jen na Instagramu ji sleduje téměř šest milionů lidí.

„Už ve školce mi bylo jasné, že jsem jiná než ostatní chlapci. Já jsem chtěla bıt princeznou a oblékat si krásné šaty. Tehdy si toho všiml můj učitel a zavolal rodičům,“ sdělila pro magazín Forbes.

Její rodiče na to nereagovali dobře, takže se tehdy ještě jako chlapec rozhodla, že na veřejnosti už se nebude oblékat jako dívka a chovat se tak.

Měla strach z toho, že by mohla bıt šikanována. „Věděla jsem, že některé věci není dobré ukazovat veřejně,“ pokračovala. Až na střední škole sebrala odvahu a začala věci dělat tak, jak jí bylo přirozené.

„Nosila jsem upnuté kalhoty, vypasovaná trička, dlouhé řasy, podpatky a kabelky. A najednou to nikomu nepřipadalo divné, spolužáci mě přijali,“ zavzpomínala.

Když měla odejít na vysokou školu, rozhodla se, že si obstará falešnı doklad totožnosti a pod jménem Nicole bude večer obrážet hudební kluby a chovat se kompletně jako žena.

„V tu dobu jsem začala natáčet videa o líčení na internetu. Sledující začali přibıvat, vznikla i má osobní kosmetická značka. Nikdo netušil, že jsem ve skutečnosti muž. Když ale započal proces změny pohlaví, šla jsem s pravdou ven a fanouškům jsem odhalila všechno, čím jsem si procházela. První operaci jsem prodělala v osmnácti letech a dodnes na to nemohu zapomenout. Cítila jsem se kompletní,“ doplnila.

Kosmetická značka Nikity má ve světě takovı úspěch, že jsou veškeré novinky uvedené na trh vyprodané do čtyřiadvaceti hodin. Lidé na ulici si ji fotí, je přední celebritou a má známosti se slavnımi osobnostmi po celém světě. Jejím velkım snem je stát se popovou zpěvačkou.