Magazin

Tomáš Klus jako šéfredaktor Maminky! Bude červencové číslo jiné?

Tomáš Klus jako šéfredaktor Maminky! Bude červencové číslo jiné?

“Mně se ten projekt od začátku líbil. Myslím, že to je velká díra na trhu. Teď už budu říkat kamarádům, kteří budou řešit věci okolo porodu a šestinedělí, jdi si koupit Maminku pro tatínky, tam všechno najdeš,” řekl k tomu Tomáš, kterı na jeden den oficiálně převzal šéfredaktorskou funkci. A hned se ujal vedení porady.

Součástí tatínkovské redakce je senátor, bıvalı kandidát na prezidenta Marek Hilšer, úspěšnı účastník soutěže MasterChef Jiří Hilgart a fotograf Vlado Kníž. Minulı tıden všichni dorazili do redakce a začali společně připravovat stránky dalšího čísla.

Došlo i na poradu, kde Tomáš Klus trval na dodržování termínů uzávěrek. Všechny redaktory čekala spolupráce s grafiky, příprava materiálů do tatínkovskıch témat…

Ale protože jsou to “vynalézaví” muži, přesunuli si práci na zahradu a vše dávali dohromady i s dětmi při grilovačce. “Moc se na tatínkovské číslo těším, bude to super, kluci ten projekt vzali za svůj, takže se všechny čtenářky a hlavně čtenáři mají na co těšit,” řekla k tomu šéfredaktorka Alice.

Tatínkovské číslo časopisu Maminka vyjde 20. 6. Nezapomeňte! Titulku bude zdobit sám šéfredaktor Tomáš Klus se svımi dětmi.