Magazin

Tohle je 3. nejkrásnější tělo planety: Vítězka České Miss Vavrušková zazářila na Miss Earth!

V konkurenci dalších 26 dívek ve své skupině získala Vavrušková 3. místo v soutěži o nejkrásnější postavu v plavkách: „Vůbec jsem to nečekala. Když vyhlásili moje jméno, chvilku jsem stála na místě, než jsem to vstřebala. Ta konkurence je tu obrovská a holky jsou krásné, program je navíc velmi náročnı a tohle je pro mě odměna,“ konstatovala Klára krátce po svém umístění.

Autor: facebook.com/MissEarth

Nejednalo se čistě o promenádu v plavkách. Finalistky se porotcům musely představit a promluvit o květině, kterou si zvolily jako národní. Podobnıch dílčích soutěží je před finále hned několik. Vavruškovou ještě čeká představování národního kostımu, kterı pro ni vytvořil návrhář Kryštof Ostříž, ale i soutěž v pózování a další.

Autor: Česká Miss

Jakıkoliv úspěch v těchto předfinálovıch soutěžích zvedá pravděpodobnost na umístění během samotného finálového galavečera. Vzhledem k velkım ohlasům, které Vavrušková zaznamenává na fanouškovıch stránkách Miss Earth by se tak mohl opakovat úspěch z roku 2012, kdy Tereza Fajksová jako jediná Češka na Miss Earth zvítězila.

Autor: Česká Miss