Magazin

Thajská učitelka flirtuje s žáky, ředitel školy to schvaluje

Thajská učitelka flirtuje s žáky, ředitel školy to schvaluje
Sebrat ozdobu

„Lidé mě za mé chování odsuzují, jiní mají pochopení,“ sdělila učitelka, která své lascivní fotografie přidává i na svůj profil na sociální síti, kde ji mohou sledovat i studenti. Často nechává své žáky po škole, když se chovají nevhodně nebo mají špatné známky. Těžko ale říct, zda už chlapci předem nekalkulují, že budou trávit ještě víc času s učitelkou, kterou si zamilovali, když se budou chovat nevhodně. Když je učitelka chválí, přitáhne si je ke své hrudi.

Belle
Belle během hodiny
Belle a její bujné vnady
Belle ve třídě
6 fotografií

Učitelka Belle tvrdí, že její chování podporuje i ředitel školy. Myslí si, že studenty motivuje. „Koncentruji se jen sama na sebe a na svou kariéru. Vždycky se najde někdo, kdo mě bude nenávidět. Jsem svobodná žena,“ sdělila pro server Bangkokextra.com.

Myslí si, že za všemi negativními komentáři stojí pouhá závist ostatních žen, které se nemohou vyrovnat s její dokonalou postavou. Tu se nebojí ukazovat. Zatím si nestěžoval nikdo z rodičů.

„Ředitel mi řekl, ať na sobě nosím, co chci. Nechtěl jen, abych nosila školní uniformu a odhalovala se v ní. To nedělám a nosím vlastní oblečení, oblékám se tak, jak je mi pohodlné a příjemné,“ dodala učitelka, kterou pochopitelně její žáci nadevše milují.