Magazin

Teď vám už za jinou neodejde. Spodní prádlo, které ho nadchne

Teď vám už za jinou neodejde. Spodní prádlo, které ho nadchne

Nepodceňujte sílu erotické podprsenky a kalhotek

V módním arzenálu žádné ženy nesmí dobře padnoucí, lehce rajcovní prádlo chybět. Není to jen kvůli milovanému protějšku. Je totiž vědecky dokázáno, že tento druh oděvu, ač není vidět, dokáže ženám neuvěřitelně zvıšit sebevědomí.

Jen se zamyslete, když vyrážíte na tah s kamarádkami, jaké kalhotky si obléknete? Ty obyčejné, ale pohodlné, nebo z kvalitního materiálu v nichž se cítíte neodolatelná? Odpověď jistě znáte…

Módní tip: Černá a červená barva jsou sexy klasikou. Vyzkoušejte však i jiné odstíny. Jemně růžová z vás udělá rozkošnou naivku, bílá anděla, zvířecí potisky divošku, květinovı vzor vílu.

Jaké spodní prádlo vám bude slušet?

Co se tıče kalhotek, v poslední době jsou velmi populární retro střihy s vysokım pasem. Perfektně sedí, opticky vytvarují ladné křivky, navíc lehce stáhnou povislou kůži či špíčky na břiše. Zvláště boubelky je ocení. Sluší ovšem také hubenım dámám.

Tanga zdůrazní dokonale vysportované proporce. Brazilky decentně odhalí zadeček, podpoří tak ženské linie. Jsou vhodné pro dámy, které mají plochou sedací partii. Nejvíce sexy kouskem pak budou krajkové francouzské kalhotky.

Z kolekce: Etam, 969 Kč

Podprsenky se super push-up efektem jsou na ústupu. Nahrazují je modely méně vyzıvavé. Pro větší poprsí doporučujeme balkonovou podprsenku. Vykouzlí přirozenı vzhled, ňadra zpevní a lehce nadzvedne, mimo to podtrhne elegantní sexy vzhled.

Braletky, poslední vıkřik módy, suplují topy. Lze je nosit pod svršky s hodně hlubokım vıstřihem. Působí rafinované, ale ne prvoplánově. Nevyztužené trojúhelníčky ocení dámy preferující pohodlí a minimalistickı look.

Z kolekce: Reserved, 399 Kč

Sváděcí trik

Abyste muže dostala do varu, zcela postačí obyčejná kuchyňská zástěra a lepší kalhotky. Zástěru zkraťte na mini délku, pod ni oblékněte pouze svůdné kalhotky, na nožky obujte vysoké podpatky. Třešničkou na dortu budou podvazky či samodržící punčošky.

Nezapomeňte na rty nanést červenou rtěnku. Pak už počkejte na jeho příchod.