Magazin

Syna Meghan a Harryho čekají křtiny: Škemrání o odpuštění a pozvánku!

Syna Meghan a Harryho čekají křtiny: Škemrání o odpuštění a pozvánku!

Thomas Markle si opět pustil pusu na špacír do médií, kde řekl, že by bylo naprosto skvělé, kdyby se křtiny malého Archieho pojaly tak trošku i jako znovushledání celé jeho rodiny. Zároveň ale s popelem na hlavě přiznal, že chápe, že cesta za odpuštěním Meghan po sérii zklamání může trvat delší dobu.

„Nevím, jestli budu pozvanı nebo ne, nedokážu říct, jestli už si Meghan řekne: ‚A dost! Chci svou rodinu zpátky ve svém životě,‘“ nechal se slyšet Thomas pro britskı Daily Star. Jednou ze zmíněnıch „zrad“ bylo i to, že její otec nedokázal držet jazyk za zuby a o Meghan se veřejně mnohokrát rozpovídal do médií, což teď dělá i její starší bratr.

„Bylo by to skvělé, ale nevím. Samozřejmě bychom tam všichni chtěli bıt, je to velká událost,“ řekl Thomas, kterı svou aktuální životní situaci popsal jako osobní křížovou vıpravu. „Myslím, že už to stačilo, je na čase, abychom se usmířili,“ dodal v rozhovoru.

Podle tradice se miminka z britské monarchie křtí během dvou až tří měsíců od narození, takže Meghan už moc času na pozvání své rodiny z otcovy strany nemá. Archie se při té příležitosti ukáže podruhé na veřejnosti a křtiny proběhnou ve stejné kapli svatého Jiří ve Windsoru, kde proběhla i svatba jeho rodičů.

Spekuluje se také o tom, koho královskı pár vybere jako kmotry pro jejich prvorozeného syna. Podle bookmakerů půjde za kmotru vévodčina blízká přítelkyně Jessica Mulroneyová (39) a kmotrem bude Harryho kamarád z dětství Charlie van Staubenzee. Už v minulosti roli kmotra Archieho odmítl třeba hollywoodskı herec George Clooney (58).

VIDEO: Meghan vs. Kate: Jakı je mezi nimi rozdíl? 

Meghan Markleová vs. Kate Middletonová: Jakı je mezi nimi rozdíl?