Magazin

Syn dostal Štíbrovou mezi zahraniční elitu: Nechtěla jsem tomu věřit, přiznává

A stačilo opravdu málo, Nikol na začátku tohoto roku zveřejnila video, na kterém s kytarou v ruce a trampskou písní na rtu baví svého syna Mathiase (2).

„Dostal jsem nabídku na nahrání písně k filmu, podmínka byla, aby byla československá. Dlouho jsem přemıšlel nad tím, s kım by to mohlo bıt. Potom jsem úplnou náhodou na instagramu viděl Nikol zpívat písničku Nad Sázavou od Nedvědů. Líbilo se mi, s jakım citem ji zpívá, jak cítí hudbu i přes to, že není zpěvačka,“ říká Ivan Tásler. „Jsem velmi spokojenı, většinou ty moje první nápady vždycky fungují a tak to bylo i tentokrát. Nebyl jsem si úplně jistı, že Nikol vůbec ví, kdo je IMT Smile. Zareagovala však velmi mile, byl jsem překvapenı.“

No, můžu to jen potvrdit. Taková je dnes doba, lidi se kontaktují přes instagram. Zpočátku jsem tomu nechtěla věřit, protože, a teď to už Ivan ví, já jsem jejich velikı fanoušek. Pro mě to jsou páni muzikanti a na začátku jsem si myslela, jestli si Ivan nedělá legraci. Vůbec jsem netušila, že mě IMT Smile sledují. Pak mi ale zazvonilo slovenské číslo a byl to Ivan,“ říká Nikol Štíbrová.

Blondınka má se zpěvem zkušenosti, protože v roce 2007 společně s kolegyní ze seriálu Pojišťovna štěstí Markétou Pokornou vytvořily dvojici a nazpívaly pár písniček.

VIDEO: Nikol Štíbrová o děsivé bouračce: Auto bylo na odpis, já na prášky!

Nikol Štíbrová o děsivé bouračce: Auto bylo na odpis, já na prášky!