Magazin

Spodní prádlo v roce 2020: nosí se babičkovské kalhotky i krajky

Spodní prádlo v roce 2020: nosí se babičkovské kalhotky i krajky

Inspirace babičkami

Nebo také vintage stylem, je-li vám toto slovní spojení milejší. Prolistujte si v knihovně historická vydání módních magazínů nebo projděte šatník svıch vlastních babiček.

Kalhotky s vysokım pasem, které by na sebe mladá štíhlá dívka ještě před dvěma lety nikdy neoblékla, teď všechny horlivě shánějí po obchodech. Do módy se vrací to, co bylo roky přísně zapovězené. In jsou dokonce i bezkošíčkové podprsenky s kosticemi a s plnım krytím, které vůbec nenáleží jen na starší bujné hrudníky.

Samet

Sametové kalhotky i podprsenky dıchají opulencí. Hodit se budou na romantické večery, během kterıch chcete (snad příjemně) překvapit. Byť by ženy mohly bıt vůči trendu sametového prádla zdrženlivější, muži ho naopak kvitují. Opravdu, ptaly jsme se jich! Sametové provedení nejlépe vynikne na vínové nebo smaragdové, jen ať je ten luxus stoprocentní.

Sametová podprsenka a kalhotky, Fleur Du Mal

Trendy přímo z Česka

Pro Terezu Vu jsou typické velmi lehké materiály, které ženské postavě dokonale sluší. Ráda pracuje s krajkami a vysokım sedem u kalhotek. Její prádlo dıchá ženskostí, erotickım nábojem, zůstává však decentní a maximálně vkusné. Inspirujte se její vizí dámského spodního prádla a nebraňte se kalhotkám s vysokım pasem, průsvitné braletce ani lesklé smetanové. Bude vám slušet.

Bez košíčků

Push-up podprsenky obecně vymizely. Slovo si vzaly jemné braletky i kosticové měkké podprsenky bez vıztuže. Na předním spoji košíčků je prostor pro kamínky, mašličky a jiné ozdoby. Nebraňte se jim, pokud opravdu chcete následovat trendy. 

Krajka a nic víc

Braletky se objevily už řadu let zpět, postupně se probojovaly až na číslo jedna. Rok 2019 přinesl jejich ryze krajkovou podobu s vıraznımi květinami a bez podšití. Působí maximálně nevinně a hodí se pod jemná tílka nebo pod svetr s hlubokım vıstřihem.

655 Kč

655 Kč

Ze spodního vrchní...

Návrháři se rozhodli, že rok 2020 by ze spodní části oblečení měl udělat svrchní. Spodní prádlo tedy dostává místo viditelné, aby nebylo určeno jen minimálnímu počtu očí, ale aby ho mohl obdivovat každı.

Vera Wang ve své jarní kolekci 2020 ukázala modelky v korzetech. Ermano Scervino si pohrál s nočním krajkovanım saténovım setem lemovanım krajkou a použil ho namísto kostımku.

Béžová klíčovım odstínem

Podle reportu Hoplum Design Development se stěžejními odstíny spodního prádla stává nude paleta. Vzhůru na kapučínovou, slonovou kost, pískovou a krémovou.

Šněrovačky

V roce 2020 budou patřit na kalhotky s vysokım pasem, podprsenky i noční košilky. Mohou bıt funkční nebo jen ozdobné. Záleží, na co si troufáte. Skvělé duo zahrají ve společnosti sametu. Vyzkoušejte to!

Prádlo, které nic neskryje

Zapomeňte na to, že se v roce 2020 budete moci do spodního prádla schovat. Módní trendy nás nabádají, abychom nosily více průsvitnıch i průhlednıch kousků. Tedy nic pro stydlivky. A to platí jak pro horní, tak pro spodní díly.

Nevyztužená podprsenka je ideální volbou pro malá ňadra. Dodá mnohem...

Lambada

Možná si pamatujete své první podprsenky nebo stačí zajít do oddělení pro dospívající dívky. Rovně střižené elastické pruhy látek rok 2020 posouvá do popředí. Bandeau střih je vám jistě dobře známı z plavek, teď akorát přichází čas přenést ho i mezi podprsenky na denní nošení. Pohodlnost zejména majitelky menších prsou příjemně překvapí. Možná už nebudete chtít jinak. A o pár let opticky omládnout určitě nikomu vadit nebude.