Magazin

Sokyně lékárnice Doleželové se vdala! Veselku s tajemným cizincem neutajila

Radostnou novinku oznámila půvabná blondınka na sociálních sítích, když sdílela snímek ve svatebních šatech a po boku svého novomanžela. „Ještě jednou moc děkuji všem našim přátelům, kteří přišli na naši svatbu a podělili se s námi o nejkrásnější den našeho života," připsala na instagramu k fotce z Říma Hortová.

Ta se proslavila svou účastí v soutěži Miss České republiky, kde v roce 2004 skončila na třetím místě, těsně v závěsu za stříbrnou Michaelou Wostlovou a Janou Doleželovou (38), která je kromě modelky i lékárnictví. Ta se sice ještě neprovdala, ale s partnerem mají krásnou dceru Verunku (2). Stejně tak Wostlová už má dva potomky.

Zato Edita si své soukromí vždy pečlivě střežila. Už před lety se ostatně zamilovala do cizince, obchodníka s uměním Michelangela, a odstěhovala se za ním do Itálie. Ovšem s ním jí to nevydrželo. Teď se ale dočkala pohádkové svatby. O muži, kterému řekla své »ANO« toho moc neprozradila, ale podle sociálních sítích se jmenuje Andrea Perin, původem Říman, kterı jako bydliště uvádí Abú Dhabí.

VIDEO: Zato Jana Doleželová svatbu odmítá! Proč?

Modelka Jana Doležalová: Svatba nebude! Nemám na to nervy!