Magazin

Šokující přiznání Lucie Vondráčkové: Třetí těhotenství s Plekancem!

Byla s dětmi sama

Při dotazu, zda by v manželství s hokejistou udělala něco jinak, Vondráčková zvážněla. „Víc bych ho zapojovala do chodu rodiny. Víc bych po něm chtěla, aby mi pomáhal s kluky, pak aby možná byl víc doma a my nebyli s kluky sami,“ svěřila zpěvačka smutně a na doplňující dotaz, co tím konkrétně myslí, reagovala se smutkem v očích: „Ráda bych vzkázala všem budoucím maminkám: To, že máte pozitivní těhotenskı test, ještě neznamená, že vše dopadne, jak má... Proto ani já nehlásala svá těhotenství do světa.“

Největší bolest

Na přímı dotaz, zda snad sama zažila nevydařené těhotenství, se podělila o své nejsmutnější tajemství. „Když se narodil Matyáš, moc jsme si přáli druhé dítě. Adam se ovšem narodil až z třetího těhotenství...,“ přiznala Lucie to, co je pro každou matku nejbolestnější – potrat miminka. Dál už mluvit odmítla.

Podle informací Blesku ale čekala okolo března 2014 holčičku, o kterou přišla. A to velmi pozdě, až v šestém měsíci! Velmi těžce se s její ztrátou vyrovnávala, a tak další těhotenství tajila do poslední možné chvíle. Že je v očekávání, potvrdila v únoru 2015 a rodila v červnu. Lucie se z prožitého traumatu zkrátka nemohla vzpamatovat a jejich manželství s Plekancem tím nejspíš utrpělo první velkou ránu... „Asi ještě dnes nedokážu mít takovı nadhled, abych posoudila, zda právě tehdy začaly naše problémy s manželem,“ zněl zpěvaččin komentář.

VIDEO: Lucie Vondráčková o potratu

Vondráčková o potratu