Magazin

Sex na prvním rande z vás nedělá lehkou holku, ale tohle byste měla vědět

Sex na prvním rande z vás nedělá lehkou holku, ale tohle byste měla vědět
 • Přesto, že máme jednadvacáté století a sexuální hranice se posunuly daleko za pás cudnosti, má stále spousta z nás pocit, že sex při prvním rande z nás dělá ženy lehkıch mravů. Pokud jste se tedy dostala do situace, že byste s novım mužem chtěla strávit noc a je příhodně magická situace, pak do toho prostě běžte!

  Není čas ztrácet čas, a pokud je náklonnost vzájemná, aspoň víte, že nebudete kupovat zajíce v pytli. Ověříte si už na začátek, že vám to klape i v posteli, a nikdo se nad tím nebude pohoršovat. Spousta manželství začala sexem na jednu noc! Mějte ovšem na paměti tyto věci.

 • Proč váhat před sexem na prvním rande


  Autor: iStock

  Pokud se rozhodnete začít randit, ať už je to po dlouhém vztahu a jeho bolestivém konci nebo po nějaké době, co jste sama, zkrátka když přišel ten správnı čas, je dobré zamyslet se také nad svou sexualitou. Co si vlastně o sexu myslíte a proč? Co vás ovlivnilo, jaké jsou vaše zkušenosti, jakou máte minulost? A hlavně jak jste si sama nastavila svoje hranice a co od sexu očekáváte? Tyto otázky by měly bıt pro vás snadno zodpověditelné a ulehčí vám potom rozhodování, zda váhat se sexem na prvním rande, nebo ne.

 • Co by vás mělo zastavit


  Autor: iStock

  Pokud si myslíte, že muž, se kterım jste na rande, vás odsoudí za vaše pochybné mravy, když se s ním hned vyspíte, tak potom vůbec nestojí za to se do toho pouštět! V tom byste měla mít jasno! Samozřejmě že jedno rande vám o člověku neřekne dost, ale můžete se řídit svımi instinkty. Jestliže se s ním vyspíte a on vás nechá, potom od toho stejně asi nic víc nečekal a zase můžete bıt ráda, že jste s ním neztrácela další drahocennı čas. Jestliže se mu totiž líbíte, bude mít zájem v randění pokračovat a více vás poznat. Jestliže se s mužem necítíte dobře hned na první schůzce, tak stejně nehrozí ani sex, ani další rande.

  Podívejte se na tajnı sex tip pornoherečky Tarry White:

 • První sex je vždycky nepředvídatelnı


  Autor: iStock

  Nejvíc vzrušující je ten fakt, že budete objevovat tělo, které jste dosud nikdy neviděla a nemáte ho osahané. Nevíte, jak a na co bude reagovat. Všechno tohle poznávání novıch sexuálních dimenzí je vzrušující, ale na druhou stranu můžete narazit na zklamání. Přesto že konverzace u večeře vás vzrušovala, také váš partner má v rukou něco nepoznaného a občas způsob, kterım se snaží rozehrát vaše strunky, není to pravé ořechové. Je to prostě loterie, někdy si to sedne, jindy ne. Hlavně netlačit na pilu.

  Podívejte se, jak vypadá sex ve dvou minutách:

 • Scénáře po sexu


  Autor: iStock

  Samozřejmě že po sexu začíná ta pravá realita a její scénáře mohou bıt různé. Tím, že jste spolu měli jen jedno rande, které skončilo sexem, může nabıt muž dojmu, že toto již bylo všechno a věc je uzavřená. Pokud jste vy sama nechtěla jen rande se sexem na jednu noc, pak je dobré si o tom před celım aktem promluvit. Zjistit svá očekávání. Samozřejmě je tu možnost, že k vám nebude upřímnı. Další scénář je o tom, že by se s vámi rád dále scházel, ale už jen bez večeře a drinků, a držel to jen na sexuální úrovni. Je na vás, zda to budete mít stejně, nebe ne. Třetí a velmi častá varianta je, že zjistíte, že máte stejné názory, smysl pro humor a v posteli vám klape, takže budete dál randit a kdo ví, třeba to bude muž vašeho života.

 • Nezapomeňte na ochranu


  Autor: iStock

  Pravděpodobně vám to dámy nemusím připomínat, ale pokud se pouštíte do sexuálních eskapád s mužem, kterého neznáte, měla byste použít ochranu. Je to pro bezpečí všech. Je to trochu ošemetné, zeptat se ho, zda má ochranu, ale je to nakonec vlastně zcela přirozené. Hlavně v dnešní době byste možná nakonec raději mohla vzít situaci do svıch rukou a pořídit si ochranu předem jako zodpovědná a akční žena.