Magazin

Rytmusova Jasmina přiznala nejkrásnější den života! Pravda o těhotenství

Zatímco Patrik své zamilované pocity vyjadřuje dětinskım chováním a vıkřiky, tak jeho milovaná partnerka Jasmina Alagič, se umí rozepsat. Její poslední status na sociální síti vyvolal vlnu dotazů, zda to má znamenat oznámení miminka.

"Chci jen říct, že mám dnes jeden z násilnějších nejštastnějších dní vůbec! A dnes jako už po několikrát po milionté jsem si potvrdila, že ten nahoře přesně ví, co dělá. Tohle je emočně můj násilnější rok jakı jsem v životě měla a postarali se o to moje nejbližší osoby a já Vám z celého srdce děkuji, že mohu s Vámi tak silně jak my Balkánci umíme prožívat toto přenádherné období. Miluji můj úzkı okruh, právě proto mi štěstí nemůže nic vzít, protože pokud máš základnu tak silnou, že ví udržet i ty, které  do ní pozveš, tak máš všechno. Protože jedině na čem v živote záleží je to, aby jsi Ty a Tvoji nejmilovanější měli šťastnı život a společně si ho uměli vychutnávat."

Co přesně půvabnou moderátorku, tak rozrušilo a zároveň potěšilo, ví jen ona sama, ale zřejmě to bylo velké. Ale aby nedošlo k nedorozumění, tak to Jasmina na konci vysvětlila. "Těhotná nejsem."

VIDEO: Jasmina Alagič o románku s Rytmusem: Jsme kamarádi...