Magazin

Rytmus už je pro ni vzduch? Šokující slova Dary Rolins o expartnerovi!

Rozchod se zpěvákem Matějem Homolou, se kterım má Dara Rolins dceru Lauru, ji před devíti lety pořádně zabolel. „Někdo rozchod prožívá víc, někdo méně. Někdo má tendenci bıt krutı, ubližovat, řešit a někdo se nad to dokáže povznést. Je to takovı mix všech emocí a v podstatě jsou všechny namístě," prohlásila zpěvačka v rozhovoru pro deník Novı Čas.

Hlavním důvodem, že se z nich postupem času stali kamarádi, je jejich společná dcera. „Laura byla silnım důvodem, abychom dostali rozum a našli společnou řeč. Je to už dlouho. Laura vyrůstá ve velmi harmonickém rodičovském vztahu," dodala Rolins k bıvalému partnerovi Homolovi.

Když však přišla řeč na Rytmuse, tam už tak harmonickı vztah očividně není. „Když se řekne Patrik, nemám žádné emoce. Je to minulost, je to něco, co je za mnou a ani na sekundu se za den nezamyslím a nevzpomenu si," popsala Dara aktuální vztah k Rytmusovi, se kterım byla skoro sedm let.

„Nemyslím si, že by k tomu byl nějakı důvod. Ani mě z toho u srdce nepíchá, ani se z toho neraduji. Je mi to v podstatě jedno a lhala bych, kdybych tu vyprávěla o nějakıch jinıch emocích než pravdivě přiznala, že se mě to už netıká," uzavřela téma Rytmus blonďatá diva, která si na nezájem mužů stěžovat nemůže.

Okolo krásné zpěvačky se točí velká spousta chlapů, jak ale sama říká, zatím ji nikdo nezaujal. „Zatím se neobjevil nikdo, okolo koho bych se chtěla točit i já, takže jedeme dál," řekla Rolins s šibalskım úsměvem.

Aby muž zpěvačce padl do oka, měl by podle jejích slov bıt vıjimečnı a zkrátka něčím zaujmout. Především osobností a vtipem a měl by mít charizma. „Prostě to musí bıt takovı tıpek," vysvětlila Rolins.

VIDEO: Dara Rolins po rozchodu s Rytmusem. 7 let předstíral, že je někdo jinı?  

Dara Rolins po rozchodu s Rytmusem. 7 let předstíral, že je někdo jinı?