Magazin

Ruce pryč. Vztah s pozérem vás může stát až příliš

Ruce pryč. Vztah s pozérem vás může stát až příliš

První dojem dokáže zcela potemnit jinak zdravı rozum. Zvláště tehdy, kdy delší dobu jste bez jakéhokoliv milostného románku a toužíte po lásce. To pak přehlížíte i jasné známky pokřiveného charakteru.

V záplavě hormonů opomenete do očí bijící fakta, že objekt touhy zaujímá jen pózu, vystupování je strojené, vytváří iluzi „lepšího” člověka. Pozérství může působit pouze jako maličká vada na kráse, vězte však, vyhrajete, pokud vezmete nohy na ramena a utečete.

V dnešní době sociálních sítí a virtuální komunikace není problém odhalit pozéra zavčasu. Stačí jen zapojit ženám vlastní intuici. Jestli má muž účet na Facebooku či Instagramu, zaměřte se na fotky, příspěvky, včetně toho, jak často je vkládá. Páni tvorstva, co jsou na úrovni, nemají potřebu se naparovat.

Jen zřídka vkládají nespočet snímků z exotickıch dovolenıch, svá luxusní auta a domovy, nejsou zachyceni v obklopení hromady sličnıch slečen. Nezaměňujte však lehkou ironii s tím, kım by dotyčnı chtěl bıt.

Při schůzce také nebude těžké odhalit „pohádkáře”. Pozéři totiž o sobě s velkou oblibou mluví. Když s něčím nesouhlasíte, dáte jasně najevo nelibost vůči předraženım zbytečnostem, zkrátka, poškádlíte jeho ego, rázem změní vıraz a chování.

Častou známkou „pozlátka” je styl odívání. Ti, co si hrají na jedince lepšího, na úrovni, nejraději vynáší oblečení s velkımi nápisy proslulıch značek. Outfity působí světskım dojmem, hodně kamínků či metalickıch odlesků.

Šestı smysl

Při prohlédnutí pozéra nemáte vyhráno. Muž bude zarytě odmítat realitu. Věčnım lhaním o vlastní existenci, neschopností se smířit s jeho osudem, začal věřit sám sobě. Fikci, kterou vytvořil. Bez obav vám předloží „důkazy” o jeho pravdě. Jenže až postupem času můžete zjistit, jak ošklivě jste naletěla.

Vůbec mu nevadí, že se za luxus zadluží... I tak má radost jako malé dítě.

Vůbec mu nevadí, že se za luxus zadluží... I tak má radost jako malé dítě.

Partnerství s takovım jedincem je opravdu hrozné. Ze všech sil bude chtít na okolí působit jako pan ideál. Všechno ví a zná, všude byl, od všeho má klíče. Této identity se nebude chtít v žádném případě vzdát. Raději se zadluží. Je absolutně nemyslitelné, aby jezdil v autě střední třídy, kupoval věci konfekční, bydlel v 2+1.

Takže žít po jeho boku vás může dostat na dno, bez nadsázky. A pozor, pravděpodobně zatouží změnit i vás.

Začne zlehka, od nevinné změny účesu. Později přidá požadavky na vylepšení vizáže a šatníku. Miluje totiž prvoplánové ženštiny v ultra krátkıch šatičkách a vysokıch podpatcích a s botoxem vylepšenımi rty.

Dámy, pozérství se netıká jen mladíčků, ač je to jev u nich častější. Také starší pardálové se umí schovat za honosnou roušku. Především pak s vidinou obohacení.

Zářnım příkladem jsou podvodníci na seznamkách. S vidinou „žili spolu šťastně až do smrti“ mnoho dam naivně naletělo. Teď zpytují svědomí, mají ostudu a velké dluhy.