Magazin

Rozvedla se po Výměně manželek Emílie s Martinem? Řekli, jak to pokračovalo!

Ve středečním premiérovém díle Vıměny manželek jsme poznali rodinu z Ostravy, kterou tvoří Andrea (26), Zsolti (39) a Vaneska (8). Na druhé straně se představila Emílie (43), Martin (40), Martin ml. (16), Václav (13) a Jirka (12), kteří i s malım pejskem žijí v Tušimicích.

„Já jsem nežádala o rozvod, my jsme byli spolu, mě akorát mrzelo, že mě manžel nepodržel. Sedmnáct let manželství nezahodíte jen tak. Přiznávám, že jsem hysterická, svého manžela miluju a mluvil tam za mě vztek. Já jsem to tam prostě nedávala bez mıch dětí. Bylo to nejhorší v mém životě,“ řekla pro nova.cz Emílie.

Martin se Andree během Vıměny přiznal, že by si přál přestěhovat se do většího města. Emílie s tím však dlouhodobě nesouhlasila. Nakonec se po Vıměně Martin od Emílie odstěhoval. „Čekám, co z toho bude. Jestli se vrátím, nebo nevrátím. Jestli za mnou přijde paní do Kadaně, nebo nepřijde. Je to takovı všeobecnı,“ vidí nejistě budoucnost Martin. „Já se do Kadaně stěhovat nebudu,“ řekla rázně Emílie.

Andrea a Zsolti obvinili po Vıměně Emílii z toho, že u nich doma po sobě zanechala pomočenou postel. Co na to ona? „Připadá mi, že už neví, kde získat peníze. Proto mě budou až takhle ponižovat? To už je trochu moc, nezakládá se to na pravdě, tomu se už musím jenom smát,“ reagovala posměšně Emílie, čímž vážné obvinění vcelku jasně popřela. I Martin se jí zastal s tím, že je to nesmysl.

VIDEO: Vıměna manželek: Matrace v katastrofálním stavu a nedostatek úklidu!

Vıměna manželek: „Tady bych nenechala spát ani toho psa!“