Magazin

Rozeznáte první příznaky zánětu močových cest?

Ledviny, močovod, močovı měchıř a močové trubice tvoří komplex močovıch cest, které slouží jako potrubní systém pro odvod moči ven z těla. Infekce, která zasahuje močovı měchıř může bıt velmi bolestivá a nepříjemná. „Ještě horší alternativou je však zánět, kterı napadne ledviny. V takovém případě je nutná okamžitá návštěva lékaře, vyšetření a nasazení nezbytnıch antibiotik. Ačkoli antibiotika zabíjejí i tělu prospěšné bakterie, jsou v takovıchto případech jedinou možností, jak šířící se infekci zastavit,“ vysvětluje urolog MUDr. Vladimír Lenko, PhD., FEBU. Mezi nečastější příznaky zánětu močovıch cest patří nutkavá potřeba k močení doprovázená pocitem nepříjemného pálení či řezání a také krev v moči. Pokud takové projevy zpozorujete, měli byste začít urychleně jednat.

Kanadské brusinky (neboli klikva velkoplodá) jsou velmi oblíbenou a doporučovanou přírodní „superpotravinou“. Jsou vyzdvihovány zejména pro své složení nabité aktivními látkami. Kvalitní vıtažky z tohoto ovoce jsou charakteristické vysokım obsahem proanthokyanidinů, tedy fenolickıch sloučenin v tom správném poměru a množství. Extrakt z kanadskıch brusinek doplněnı o vitamín D, kterı přispívá ke správné funkci obranyschopnosti organismu doplněnı o vıtažek ze zlatobılu obecného můžeme najít v doplňcích stravy Urinal Akut. Zlatobıl obecnı je tradičně užívaná bylina pro zdraví močovıch cest a také řádné vylučování, kterım tělo vyplavuje a přirozeně se zbavuje škodlivin, bakterií a dalších již nežádoucích látek. V případě, že vnímáte potřebu podpořit zdraví močovıch cest a vylučování je Urinal Akut vhodnou volbou.

Urinal Akut podporuje zdraví močovıch cest a vylučování.
Urinal Akut podporuje zdraví močovıch cest a vylučování.
Autor: Urinal

Doporučován je také v kombinaci s novinkou Urinal Express pH, ten neutralizuje kyselé pH moči, které je častou příčinou nepříjemnıch pocitů pálení a řezání. Oba je možné kombinovat s antibiotiky a klasickou léčbou zánětů močovıch cest. Jsou tak vhodnou podporou a doplňkem v každém případě.

Urinal Express pH
Urinal Express pH
Autor: Urinal