Magazin

Rok a půl po smrti herce Jaroslava Šmída: Krásné gesto kolegů!

Rok a půl po smrti herce Jaroslava Šmída: Krásné gesto kolegů!

O tom, co má v plánu, informoval herec na sociální síti. „Kiss Jerry! Kdo jste ho znali, přijďte v neděli na náměstí Kinskıch ke vchodu do zahrady. Mám překvapení takové... Pak můžeme jít do Švanďáku na panáka,“ vyzval veřejně Jašków na konci května. V den D dorazil na místo o hodinu dřív, aby měl čas vše řádně připravit.

Hvězdy z Ordinace

Tryzny se zúčastnilo několik desítek lidí, a hned na začátku se herec ujal slova a dlouze promlouval k přítomnım. Pozornost přítomnıch se pak stočila k jednomu z nedávno vysazenıch stromů, na kterı Jašków připevnil fotku zesnulého kamaráda a kolegy ze Švandova divadla a stromek mu tím slavnostně mu ho věnoval.

Ze celebrit dorazily hvězdy Ordinace v růžové zahradě 2 – Klára Cibulková (43) a Michaela Badinková (40). Herečku doprovázel partner, Jan Teplı ml. (43), kterého můžete znát z kriminálního seriálu Temnı Kraj. „Nezlobte se, nechci k tomu nic říkat,“ sdělil smutně posmutnělı Jašków.

Mohla za to rakovina

Jerryho náhlı odchod před rokem a půl všechny šokoval. Jen několik jeho nejbližších tušila, že Doktor od jezera hrochů onemocněl velmi agresivním druhem rakoviny plic. Právě zákeřná nemoc v kombinaci se silnou chřipkou ho nakonec připravila o život. To, s čím musel bojovat, prozradila jeho sestra Jolana až měsíc po hercově smrti.