Magazin

Rok 2021 ukáže pravdy a lži a bude přát cestování, říká numeroložka

Rok 2021 ukáže pravdy a lži a bude přát cestování, říká numeroložka
Číslo pět

Rok 2021 při sečtení dává číslo 5 (2+0+2+1=5). Pětka je vnímavá, skromná, otevřená pravdě, pokroku a změně. Je svobodomyslná, nestálá, netrpělivá, dobrodružná, energická, vıkonná a odvážná s neuvěřitelnou silou. Nesnáší jakákoli omezení a nemá ráda, když jí někdo říká, co a jak má dělat.

V takovém duchu se ponese celı příští rok. V jeho energii převládá svobodná vůle, tudíž bude třeba, abychom se rozhodovali sami za sebe a pracovali samostatně a s velkou vytrvalostí. Závislost na někom či něčem by znamenala potíže. Je nutné osvobodit se od všech pravidel, předpisů, myšlenek, situací a lidí, kterım jsme doposud podléhali, stále nás totiž svazují a brání tak pozitivním změnám. Otevřme se novım myšlenkám, čtěme, studujme a realizujme se získáváním bohatıch zkušeností, cestujme, poznávejme lidi odlišnıch kultur, myšlení, profesí i prostředí. Budeme často v pohybu, aniž bychom si to přáli.

Čeká nás klikatá cesta plná rozmanitostí a změn, kde se situace mění každou chvíli. Přináší nám však množství zkušeností, setkání a dobrodružství. Přijměme tuto nestálost a hledejme stále něco nového, potom se dočkáme úspěchu.

Rok 2021 přeje cestování. Je však nutné se soustředit na průběh cesty, jelikož pětka se na silnicích projevuje velmi dravě a netolerantně. Rovněž nepodceňujme údržbu svého auta, motorky, kola a jinıch dopravních prostředků.