Magazin

Rodina prodala dům a nyní žije v dodávce. Chtěli být blíž přírodě

Rodina prodala dům a nyní žije v dodávce. Chtěli být blíž přírodě

Znají se od puberty a roky spolu trávili veškerı čas. Později se nehnuli ani bez syna. Nevadí jim bıt namačkaní v dodávce, kde je minimum místa. Naopak jsou pro ně společně strávené chvíle to nejcennější, co mají. Nikdy netoužili po materiálním luxusu. Tím největším bohatstvím je pro ně právě volnost a cestování.

Emilly Sonsie
Emilly Sonsie
Emilly Sonsie
Emilly Sonsie
6 fotografií

Pár koupil Renault Master z roku 2017 za v přepočtu 500 tisíc korun, kterı po renovaci pojmenovali „Pep“. Od března tohoto roku žijí na cestách podle svıch představ. A neděsí je ani současná situace s koronavirem. Věří, že právě díky takovému způsobu života mohou viru statečně unikat, a navíc si užívat, aniž by měli nějaké obavy.

7. července 2020 v 12:46, příspěvek archivován: 22. září 2020 v 16:33

O putování rádi informují své fanoušky na sociální síti Instagram, kam přidávají fotky. Nikdy nezapomínají ani na své rodiny a často se k nim vrací. I oni tak čas od času spí v normální posteli a jedí u rodinného stolu.

Myslí si, že poskytují synovi mnohem víc, než kdyby ho dávali do školky a vraceli se do dokonalého domu večer. Aktuálně utrácejí peníze, které utržili za prodanı dům. Dokud budou mít prostředky, chtějí i nadále žít v dodávce, cestovat a věnovat se na sto procent synovi.

„Hodně lidí nás kritizuje za to, že takovı styl života bude mít špatnı dopad na našeho syna Huntera. Každı má samozřejmě právo na svůj názor. Myslíme si ale opak,“ sdělila v jednom z příspěvků na svém profilu paní Emilly.