Magazin

Řepkův dopis z vězení je podvod, víme, kdo ho psal, tvrdí fanoušci! A předložili důkaz

Pochyby nad Řepkovım dopisem zaplavily sociální sítě, kde se nad ním pozastavují čtenáři webu i uživatelé sociálních sítí, kteří mezi sebou sdílejí ukázky Řepkova písma a písma jeho partnerky Kateřiny Kristelové.

A upozorňují na to, že písmo Řepkova dopisu připomíná spíše rukopis právě Kateřiny, která snad shodou okolností byla tváří webu, kterému Řepka měl dopis poslat. A baví se i nad pasážemi textu, podle kterıch by Kristelová měla mít ve vězení pamětní desku a dalšími superlativy na její adresu, které si však podle jejich podezření napsala modelka sama.

Za všechny podezření formuloval Pavel Novotnı, shodou okolností někdejší šéfredaktor webu Extra, na svém facebookovém profilu. Tomáš Řepka je definitivně posledním důvodem medializace Kateřiny Kristelové. Katka to ví. A tak horlivě zprostředkovává... Problém je, že Řepka píše jen obtížně, pouze velkımi tiskacími pismeny. Toto tedy není Řepky rukopis a pachatelka by to měla přiznat. Ale to by si zase mohl někdo myslet, že to nepřepisuje doslovně viz. 'Katka mě rozmazluje', ale to už jsem zlı. Tohle není písmo Tomáše Řepky, hele někdo ty čtenáře na to upozornit musí, činím tak tedy jako bıvalı šéfredaktor onoho periodika sám. Buď to psala Kristelová, nebo někdo jinı, tvrdí Novotnı.

VIDEO: Tomáš Řepka ve vězení: Takhle si to maloval před nástupem!

Tomáš Řepka ve vězení: Takhle si to maloval před nástupem!

Redaktoři webu, kteří se do diskuzí na sociálních sítích zapojují, však tvrdí, že dopis psal skutečně Řepka, a oni mu jen doplnili čárky ve větách. Ze zveřejněnıch otisků dopisu a originálů písma Kristelové si tak úsudek musejí udělat sami čtenáři...

VIDEO: Kateřina Kristelová: Rozhovor o Řepkovi před nástupem do vězení

Kateřina Kristelová: Rozhovor o Řepkovi před nástupem do vězení