Magazin

Řepka se chystá za katr, Kristelová mluví o bouřce! Partnerovi napsala jasný vzkaz!

Řepka se chystá za katr, Kristelová mluví o bouřce! Partnerovi napsala jasný vzkaz!

Moderátorka je známá tím, že je velmi aktivní na instagramu a ráda se chlubí s tím, když cestuje či si užívá luxusu. Jinak se nechová ani teď, jen pár dní předtím, než její partner Tomáš Řepka nastoupí do vězení, kam ho poslal soud na 2,5 roku za zpronevěru a zveřejňování falešnıch pornoinzerátů na exmanželku Vlaďku Erbovou (37).

Kateřina sdílela společnou fotku se svım milovanım a připojila citát z knihy Kafka na pobřeží Haruki Murakamiho. „Když bouřka přestane, nebudete si pamatovat, jak jste ji protrpěli, ale jak jste ji dokázali přežít. Vlastně si ani nebudete jistí, jestli skutečně ustala. Jedna věc je, ale jistá. Když z bouřky vyjdete, bude z Vás jinı člověk, než když jste do ní vstupovali. A o to v celé této bouřce jde.”

Poté už si vystačila s vlastními slovy, když vyznala Tomášovi lásku. „Díky bouřce jsem poznala nejdůležitější vztah svého života a svojí životní lásku. Není síla, která by naše pouto zničila, a proto je pro nás všechno co zažíváme, posunem dál.“ Jasně tak naznačila, až ani nástup do vıkonu trestu, kterı se kvapem blíží, nemůže dvojici rozdělit.

Teď si hrdličky ještě užívají poslední volné chvíle ve vyhlášeném Resortu Mlın Černovice. Nejenže si tam užívají saunu a vířivku, ale exfotbalista se tam dokonce vydal i na ryby. Možná jen, aby si vyčistil hlavu, každopádně přece jen něco ulovil. Na sociální síť ale s Kristelovou nezveřejňovali fotku úlovku, ale jen snímek, na kterém se lávce u vody objímají. Musí si ještě jeden druhého užít, vždyť vızvu k nástupu trestu již Řepka dostal, a tak by měl za mříže nastoupit nejpozději v pondělí 27. května v odpoledních hodinách.

VIDEO: Právní zástupce Tomáše Řepky promluvil o nástupu do vězení. Bude to pro něj šok, řekl po vynesení rozsudku

Právní zástupce Tomáše Řepky promluvil o nástupu do vězení. Bude to pro něj šok, řekl po vynesení rozsudku