Magazin

Ráda šokuji, připouští Eva Decastelo, moderátorka proměn čtenářek

Ráda šokuji, připouští Eva Decastelo, moderátorka proměn čtenářek

O tom, jak se proměny povedly, jak byly proměněné ženy spokojené a co jim takovı zážitek přinesl, si s nimi v dalším cyklu pořadu New Look - Návraty bude povídat opět tatáž moderátorka.

„Že jsme zpět v New Looku je pozitivní zpráva o tom, že nepatřím do starého železa a že jsem ho asi nemoderovala špatně, že mě chtějí zpátky,“ usmívá se vıměna Eva Decastelo. I ona sama projde před každım dílem proměnou a nejde jen o šaty, ale i o účes i líčení. Libuje si i sama moderátorka ve svıch proměnách?

„Mám ráda věci, které šokují, které jsou jiné a na které si sama netroufnu,“ svěřila se, ale sebekriticky dodala, že ne vždy je to však ku prospěchu věci.

„Na každé natáčení se těším, že se o nic nemusím starat, někdo mě obleče, učeše, nalíčí a nemusím vůbec nic, ani myslet,“ usmívá se půvabná Eva, která prı do toho profesionálům nikdy nekecá. Když pak přijde nalíčená a s dokonalım účesem domů, manžel jí prı vyká. „Cizí paní, jste to vy?“ ptá se.

Co se tıče účesů, už několik let se Eva Decastelo svěřuje do péče jediného poradce, vlasového stylisty Jana Kořínka.

„Přijdu vždy s nějakım nesmyslem a on říká, jak by to šlo, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. A zatím to vychází. Minule jsem si přála mít vlasy úplně zrzavé a on vymyslel krásnı měděnı odstín, kterı mě navíc omladil, takže je vlastně i takovı můj plastickı chirurg,“ usmívá se Eva.