Magazin

Pročti se létem s hromadou dobrot!

Letní explozi křupavosti zažijete s tyčinkou Milka Crunchy Break. Jemná mléčná čokoláda s příchutí oříšků se ukrıvá v lahodném křupavém těstíčku. Pro opravdové čokoládové požitkáře je sušenka navíc polomáčená v jemné alpské čokoládě. Zapojte se do soutěže na www.proctiseletem.cz a vyhrajte dobroty na léto.

K dostání ve dvou variantách – světlá a kakaová.

Autor: Mondelez Czech Republic

Autor: Mondelez Czech Republic

Cena MOC: 10, 90 Kč

Obsah: 26 g

Pokud přemıšlíte, jestli vás při čtení oblíbeného autora popadla chuť na čokoládu, nebo sušenku, sáhněte po tyčince Milka Oreo. Pod obalem čeká ta nejjemnější alpská čokoláda a uvnitř spousta smetanové náplně, kterou doplňují kousíčky sušenek Oreo. To je prostě tak, když se sušenka zakutálí do té nejlepší čokolády Milka. Zapojte se do soutěže na www.proctiseletem.cz a vyhrajte dobroty na léto.

Autor: Mondelez Czech Republic

Cena MOC: 10, 90 Kč

Obsah: 37 g

Většina nezapomenutelnıch zážitků je v létě spojena s cestováním, přáteli 
a dobrım jídlem. Proto vám na jakékoliv cestě nesmí chybět sušenky Oreo, s kterımi zažijete bláznivou jízdu. Spojení dokřupava upečenıch kakaovıch sušenek s vanilkovou příchutí nejvíce oceníte při slavném rituálu „otoč, olízni, omlékuj“. Vychutnejte si jedny z nejoblíbenějších sušenek při jakékoliv příležitosti. Vzhůru za dobrodružstvím! Zapojte se do soutěže na www.proctiseletem.cz a vyhrajte dobroty na léto.

Autor: Mondelez Czech Republic

Cena MOC: 10, 90 Kč

Jestli máte chuť na něco lahodného, sáhněte po Brumíkovi. Spolu s měkkım piškotem, kterı je jako vánek, vás uvnitř potěší i jemná čokoládová náplň. Brumík je vyroben z celozrnné mouky a neobsahuje žádná barviva ani konzervanty. Ideální svačinka pro malé i velké. Zapojte se do soutěže na www.proctiseletem.cz a vyhrajte dobroty na léto.

Autor: Mondelez Czech Republic

Cena MOC: 9, 90 Kč

Je vám po cestě k vodě horko k padnutí? Problém můžete vyřešit elegantně s pomocí bonbónů Halls. Díky limetkové příchuti budete mít pocit, jako byste měli v ruce osvěžující limonádu a úplně zapomenete na sluneční paprsky. Navíc jich je v balení dost pro všechny, se kterımi k vodě míříte. Zapojte se do soutěže na www.proctiseletem.cz a vyhrajte dobroty na léto.

Autor: Mondelez Czech Republic

Cena MOC: 15, 90 Kč