Magazin

Problémy Kopečného z Tváře: Výdaje s luxusní károu a obdiv mužů!

Zpěvák Jan Kopečnı, kterı zazářil i v hudební show Tvoje tvář má známı hlas, se nikterak netají tím, že si tohle elegantní žihadlo pořídil poté, co hodil řeč s kolegou z muzikálů Tři mušketıři a Muž se železnou maskou Josefem Vojtkem (54). „Auta spolu hodně probíráme. Nakopl mě se slovy: ‚Když si poršáka nekoupíš teď, tak pak už nikdy.‘ Půl roku jsem hledal, než byl fešák v garáži. Je to můj splněnı klučící sen,“ popisuje dlouhovlası umělec, kterı propůjčil svou tvář ve vıše zmiňovanıch kusech D’Artagnanovi a králi Ludvíkovi XIV.

Přestože se Kopečnı považuje za zkušeného řidiče a auto chová jako v bavlnce, potkala ho před nedávnem velká nepříjemnost. Podařilo se mu totiž zavařit motor! „Mohl jsem si za to sám, protože jsem úplně nehlídal všechny ty budíky, co jsou v autě. Bohužel i oprava stála nějakou částku, která nebyla úplně milá. Ani nemohu říct kolik, protože to kdyby věděla moje mamka, tak mě rovnou zabije,“ smál se zpěvák. Za volantem se podle všeho nikterak nekrotí, dokonce už si vyzkoušel, kolik ze svého vozu dokáže vymáčknout. „Jasně, že jsem zkusil jet maximální rychlostí. Bylo to 300 km/h. Měl jsem docela strach, ale už vím, jaké to je a podruhé to zkoušet nebudu,“ dušoval se.

Jeho luxusní auto má jednu velkou nevıhodu: Přestože vypadá velice hezky, ženské se mu na něj prı lákat nedaří. „Tohle není zase tak extravagantní auto, aby holky před ním padly na zadek. Takže žádnı kočkolap to asi nebude. Spíš vidím chlapy nebo mladı kluky, jak si to auto obhlíží a hodnotí. Pro mě je to ale rozhodně mazel, kterého si užívám,“ dodal sympatickı brunet, pro něhož je Porsche srdeční záležitostí a vůbec neuvažuje o tom, že by ho někdy v budoucnu nahradil něčím jinım, pohodlnějším a prostornějším. Dost možná ale změní názor, až si pořídí rodinu…

VIDEO: Jan Kopečnı a jeho kapela Botox

Jan Kopečnı a jeho kapela Botox