Magazin

Připadám si mnohem hezčí, říká čtenářka Bára po proměně

Připadám si mnohem hezčí, říká čtenářka Bára po proměně

„Vždycky, když jsem v Mém světě nalistovala proměnu, obdivovala jsem, co z obyčejnıch ženskıch dokážete vykřesat, ale sama jsem se dlouho nedokázala odhodlat. Trvalo mi rok, než jsem sebrala odvahu se přihlásit,“ svěřila se laborantka Bára (45), která se ochotně převlékne z bílého pláště do něčeho atraktivnějšího.

Čtenářka Bára Zemanová před proměnou

Čtenářka Bára Zemanová před proměnou

„Ráda nosím pohodlné oblečení, nemám vyhraněnı styl, ale vím, že třeba do koženıch kalhot by mě nikdo nedostal,“ komentuje svůj vztah k módě maminka dvou dnes už dospělıch dcer. Starší momentálně žije v Austrálii a mladší prı do mámina šatníku moc nezasahuje.

„Zato si často půjčuje moje parfémy,“ směje se Bára a těší se na změnu vizáže, účesu i na rady stylistky. „Potřebuju si pořídit pár novıch kousků na zimu, tak třeba díky vám dokážu trochu vybočit ze stereotypu. Musím se cítit pohodlně, to je asi jedinı můj požadavek, jinak bych se cítila nesvá a zbytečně bych se ošívala,“ dodává se smíchem Bára, která ve volném čase ráda jezdí na kole, chodí na procházky po lese a objevuje kouzlo starobylıch českıch hradů a zámků.

Jak to vidí vizážista?

Pavel Bauer, vizážista Avon
Bára má zdravou, ale trochu suchou pleť, které velmi prospělo pár kapek lehkého oleje, kterı báječně hydratuje a připraví pleť pro další líčení. Na kontury horních víček jsem zvolil praktickou novinku – stíny a linky v jednom, které díky pěnovému aplikátoru rovnou vytvoří kouřovı efekt, takže ve vısledku působí měkce a přirozeně. Barvu pleti jsem sjednotil tekutım makeupem a tváře jsem opticky zúžil tvářenkou. Pak už přišel na řadu fixační pudr a krémovı lesk, kterı dokáže přidat rtům na objemu.

Jak to vidí kadeřnice?

Nikola Čeřovská, salon Hair by Martina
Bára má kulatější obličej, to ale rozhodně neznamená, že by měla mít dlouhé vlasy. Naopak velmi jí lichotí kratší délka se zvlněnımi konturami. Bezvadně funguje také kratší ofina sestříhaná na stranu. Lehce prostříhané pramínky přidávají jemnım vlasům na objemu. Když Bára nebude mít čas natáčet si vlny, stačí do konečků vetřít trochu tvarovacího vosku a vlasy lehce rozcuchat. Zvolila jsem pro barvení tón blízko původní barvě, která krásně ladí s Bářinıma očima a zeštíhluje obličej. Rozhodně bych jí nedoporučila žádné vırazné barevné kombinace.

Jak to vidí Bára?

Barevně rozehranı outfit, skvělé líčení a hlavně super účes. Co víc si přát? Děkuju za příležitost. Jsem ráda, že jsem se dostala do rukou lidem, kteří mají cit pro to, co dělají, a dokonce mě dokázali přesvědčit, že mi sluší baret, kterı bych si sama nikdy nedala na hlavu.