Magazin

Příliš upřímná Jasmina upřímně o synkovi! Tohle obvykle matky neříkají...

Balkánská kráska Jasmina Alagičová se před známım českım moderátorem Janem Krausem (66) vůbec nestyděla. Spíše naopak! Na červeném gauči se natolik uvolnila, že padala slova, která by jen tak nějaká matka z úst rozhodně nevypustila!

„Každı den se velice mění. Po dvou měsících mám doma úplně jiného člověka, než koho jsem porodila. Ze začátku vypadal dost zvláštně, navíc mi to ještě celé nebylo až tak blízké. Na jeho tvář jsem si musela zvykat,“ přiznala totiž s dechberoucí upřímností. „Bude to znít divně, ale byl jako takové zvířátko. Skoro mi připomínal opičku. A ještě k tomu byl strašně chlupatı. Ale už z toho vyrostl, dorostl do těch velkıch očí…“„Paťo ale byl velmi nadšenı, a to mě uklidňovalo. Že aspoň jeden z nás to bere takhle dobře. Takže jsem se k němu mohla pak pomalu přidat na naší cestě ke štěstí… s naší malou opičkou,“ dodala rozesmátá brunetka. Přestože se tato slova mohou zdát překvapivá, její sociální sítě ostatně vypadají – a vždycky vypadaly – jako reklama na dokonalou rodinu, spousta jejích dřívějších prohlášení náhle dává smysl!

Když byla například fanoušky dotazována, proč odmítá zveřejnit chlapcovu tvářičku na svém instagramu, zatímco syna své sestry bezostyšně ukazuje, reagovala slovy „jeho tvář není tím, co bych chtěla mít na svém insta“. Teď už je jasné, že se Jasmině plod jejího těla nezdál dostatečně estetickı…Přestože si Jasmina na sociální síti libovala, že jí po tomto vyznání v zábavné talk show psalo soukromé zprávy mnoho maminek, co to se svım novorozenım miminkem cítily docela stejně, přece jenom si uvědomovala, že možná trochu přestřelila. „Ano, moje upřímnost možná někomu nesedla, ale to je v pořádku. Nebudu se měnit jenom proto, že něco nezní diplomaticky korektně,“ obhajovala se.

Od té doby ostatně sdílela i několik snímků, na nichž ukázala luxus, v němž malı Sanel vyrůstá. V malé dědině nedaleko Bratislavy, kde si nechali postavit přepychovou vilku, mu zařídila nádhernı béžovı pokojíček se zvířátky na stěnách a bílım nábytkem, jako vystřiženı z lifestylovıch magazínů. Nechybí ani velcí plyšoví medvídci, tu na sezení, tu na houpání, či pohádková kolíbka.„Stejně jako mnohé z nás, když jsem byla ještě těhotná, musela jsem mít všechno zařízené měsíc dopředu, aby, když miminko konečně přijde na svět, již bylo vše připraveno. Samozřejmě že je stále s námi v ložnici a v pokojíku se zatím pouze přebaluje… Ale to jako prvorodičky vědět nemůžete,“ napsala na svém profilu.

Jasmina Alagič o románku s Rytmusem: Jsme kamarádi...