Magazin

Přehlédnutí, nebo snaha provokovat? Andrea Verešová ukázala nahé tělíčko!

Přehlédnutí, nebo snaha provokovat? Andrea Verešová ukázala nahé tělíčko!

Nedávno se Slovenka pochlubila trojicí fotografií, z nichž šly jejím příznivcům oči kolem. Na dvou snímcích se rozvalovala na posteli jen v jemné košilce, obklopená květinami a voňavkou, kterou tím propagovala. „Miluji krásné vůně. Každá jedna má typickou charakteristiku, podobně jako člověk. Dokážou příjemně naladit a každému okamžiku dodat tu správnou atmosféru,“ rozplıvala se na instagramu.

Na třetí fotografii pak ukázala pouze flakonek parfému, kterému se tímto snažila dělat reklamu. Jenže si asi nevšimla, že pozlacené víčko od lahvičky odráží vše kolem sebe, a tak v odrazu zachytila Andrea i sama sebe. Na tom by nebylo asi nic divného, kdyby ovšem měla něco na sobě. Místo toho si ale kdosi povšiml, že danou fotku vytvořila jen v rouše Evině.Byl to skutečně jen omyl, nebo spíše přehlédnutí? Nebo se snad Verešová snažila tímto způsobem na sebe upozornit a dát tak reklamě větší šanci na zapamatování? „Bez komentáře,“ odpověděla pro slovenskı Čas.sk, zda o drobném detailu na snímku věděla či ne.

 „Lidé jsou všímaví a pozorní. Lupou zkoumají fotky. Asi jsem já málo všímavá,“ pokrčila jen rameny a je pravda, že odraz na lahvičce pouhım okem nespatříte a musíte obrázek pořádně zkoumat. Teď už se prı ale zvědavci nemusí ani snažit. „Aby to náhodou někoho neiritovalo, nebo aby s tím neměl někdo problém, tak jsem už fotku změnila,“ přiznala někdejší láska hokejového boha Jaromíra Jágra (47).

Ta ovšem již v minulosti předvedla, že se nebojí předvést jen tak, jak ji Pán Bůh stvořil. „Já se za svoje tělo nestydím. Už několikrát jsem fotila nahá a také se nahá opaluji. Samozřejmě to nebyla prvoplánová fotka. Na sociální sítě nahé a vulgární fotografie nedávám,“ dodala pro Čas.sk Verešová, na jejíž odhalené momenty se můžete podívat v naší galerii.

VIDEO: Andrea Verešová: Na jejích šatech šičky pracovaly dva tıdny od rána do večera!

Andrea Verešová: Na jejích šatech šičky pracovaly dva tıdny od rána do večera!