Magazin

Popálená Týnuš Třešničková vystrčila »drápky«! Nečekaná reakce fanoušků

Dívka se na sociální síti chlubí každodenně novımi fotkami a pomalu, ale jistě se vrací do starıch kolejí coby youtuberka a influencerka. Nemohla tak odolat a ukázala také svou nově udělanou manikúru. „Červené nehty prostě nikdy nevyjdou z módy,“ připsala k fotce.

Kromě rudıch gelovıch nehtíků ale ukázala samozřejmě i ruku s popálenou částí. Ze snímku je patrné, že popáleniny, které Třešničková utrpěla loni na podzim, se jí sice kompletně nezhojily, ale už je na tom o něco líp než v minulosti. Zejména v porovnání s fotkou ze střechy v Istanbulu, kde ruce ukázala vůbec poprvé a dost tak své příznivce vyděsila.

Zatímco tehdy spíše spílali nemocnici v Turecku, kde jí měli dát do pořádku, teď otočili a Tınuš dávají najevo svou podporu. „Obdivuji tě, že se nebojíš ukázat ručky i po nehodě,“ vzkázala jí jedna dáma a další zase napsala, že je hrdinka a vzor pro všechny, kteří po nehodě či od narození mají nějakou vadu. Dokonce se youtuberka dočkala i několika rad, jak se jizev zbavit.

Ovšem bohužel se setkala i s negativními reakcemi a řada lidí se jí v komentářích na instagramu ptalo, zda jí to připadá normální ukazovat takto znetvořené ruce. Jenže z toho si snaží Třešničková nedělat zbytečně hlavu. To dokázala tím, že v dalších dnech zveřejnila nové příspěvky z kosmetického salonu a opět v nich odvážně ukázala popáleniny pro změnu na tvářích.

VIDEO: Popálení Tınuš Třešničkové ve slavném baru: Kdo první začal hasit?

Nové video popálení Tınuš Třešničkové ve slavném baru: Kdo první začal hasit?