Magazin

Pohřešovanou šedesátiletou ženu na Chrudimsku hledají potápěči i vrtulník

Pohřešovanou šedesátiletou ženu na Chrudimsku hledají potápěči i vrtulník

„Muž v pátek po 14 hodině na linku 158 oznámil, že pohřešuje svoji matku, se kterou byl naposledy v telefonickém spojení 16. října a nyní se jim již po telefonu nehlásí,“ uvedla krajská mluvčí policie Dita Holečková.

Hasiči v Chrudimce pátrají po šedesátileté ženě. (24. října 2020)
Hasiči v Chrudimce pátrají po šedesátileté ženě. (24. října 2020)
Policisté pátrají po šedesátileté ženě. (24. října 2020)
5 fotografií

Policisté se pustili do pátrání po šedesátileté Evě Formánkové nejprve ve Slatiňanech a Chrudimi. Ověřili, zda není ve zdravotnickıch zařízení. Prošli autobusové a vlakové zastávky a další místa, kde by žena mohla bıt.

Dle policejní mluvčí žena byla prokazatelně viděna v úterı 20. října mezi Chrudimí a Slatiňany na cyklostezce, která vede podél řeky Chrudimky.

V sobotu se do pátrání zapojili nejen policisté z Chrudimi, ale i letecká služba, policejní potápěči a potápěči hasičů Pardubického kraje.

Od dnešního rána pomáháme policistům při pátrání po pohřešované ženě. Naposledy byla viděna mezi Chrudimí a Slatiňany na cyklostezce u řeky. Poznávací znak by mohla bıt levá ruka po zlomenině lokte. Propátrali jsme břehy řeky ve Slatiňanech nyní pátráme v Tuněchodech na jezu. https://t.co/9NtG841GAx

24. října 2020 v 15:54, příspěvek archivován: 24. října 2020 v 17:08

Žena je asi 170 cm vysoké, štíhlé postavy, má hnědé vlnité vlasy.

Policie se obrací na veřejnost, pokud kdokoliv ženu viděl, má se obrátit na linku 158.