Magazin

Podruhé těhotná Míša Maurerová má v 7. měsíci 10 kilo nahoře! Už si sama nezaváže boty

Míša své druhé těhotenství prožívá úplně stejně hrozně, jako to první před deseti lety, kdy čekala dvojčata Josífka a Magdalenku.

„Nesouhlasím s tvrzením, že těhotenství je nejkrásnější období ženy, pro mě není. Aspoň těch prvních pět měsíců ne. To, že jsem byla každou chvíli na záchodě a trpěla, bylo to nejmenší, ale ten strach, že to bude trvat celıch devět měsíců, byl strašnı. Naštěstí jsem si vybrala skvělého partnera, kterı se stará nejenom o mě, ale i o bříško. Musím se pochválit, že jsem si otce svého třetího dítěte, vybrala skvěle a nechám si ho už napořád," svěřila se Blesk.cz těhulka, která je na začátku sedmého měsíce a přibírá.

„Mám už deset kilo navíc a boty si sama nezavážu. Jakmile se víc ohnu, přepadávám. Už víme, jakého pohlaví to bude, ale chceme si to do porodu nechat pro sebe. Miminko bylo v podstatě v plánu, řekli jsme si, že to zkusíme, i když můj doktor říkal, že to v mém věku může bıt problém, a přišlo to nečekaně rychle," dodala se smíchem Maurerová.

Míša omezila práci, ale moderování si nechala a chce se k němu i po porodu brzy vrátit. Na miminko se těší její dvojčata, které se na panence učí, jak se o miminko starat. A jde jim to skvěle. Zda její exmanžel Milan Kožíšek tuší, že čeká dítě, neví. „Esemesku s gratulací mi neposlal," říká. „Už oba žijeme jiné životy a náš kontakt je jen přes děti."

VIDEO: Míša Maurerová má dva roky chlapa, ale stále není spokojená! Vymyslela na něj lest