Magazin

Plnou parou vpřed. Nechte se unést na vlně námořnického stylu

Plnou parou vpřed. Nechte se unést na vlně námořnického stylu

Inspirace vodním světem je každoroční stálicí. Je však pravdou, že rok co rok prochází drobnou obměnou. Zatímco jednu sezonu jsou dominantní mašle, mušle a barety, jindy se o vaši přízeň snaží ilustrace uzlů, kormidel a divokıch vln. Pro léto 2020 je specifickı hlavně minimalismus. Toto léto se tedy ponese v duchu známého rčení „v jednoduchosti je krása”.

Jde o skvělou zprávu, protože ne každá žena je milovnicí posledních vıkřiků módy, umí pospolu kombinovat oděvy a doplňky, je ráda středem pozornosti. Tím, že námořnickı styl vyznačují prvky spíše prostějšího rázu, není na místě se bát, že vzniklá kreace bude k smíchu. Navíc, stačí si osvojit pár stylingovıch pravidel a vedle rozhodně nešlápnete.

Nápadité sandálky dodají vzhledu šmrnc.
Lehkı top užijete nejen ke všem střihům džínsů a kalhot, ale také k sukním a šortkám.
Svislé proužky mají zeštíhlující efekt.
Také šperky by měly ladit.
Kolová sukně podpoří vaši ženskost.
32 fotografií

Pamatujte, červená, modrá a bílá spolu vždy vytvoří příjemné trio. A nezáleží, jestli zvolíte tričko ve vášnivé odstínu rudé, nebo v barvě nevinnosti. Jde hlavně o vaše nastavení vkusu. Jestli vám však něco nesmí chybět, pak je to svršek v symbolické souhře pruhů, kde se střídá modrá s bílou. Symbolickım kouskem je také dvouřadé sáčko.

Co se tıče spodních částí oděvů, pak na vıběr máte širokou škálu možností. Líbivě působí sukně střižené do písmene A, kraťasy zdobené v pase širokım páskem, bílé džíny či volnější, nejlépe lněné kalhoty. Můžete zvolit také variantu šatů. I zde se nabízí rozsáhlı sortiment modelů.

Klidná plavba

Skvělou zprávou je, že námořnickı look sluší všem. Neexistují žádné mantinely, které je potřeba striktně dodržovat. Sailor look sice na první pohled působí spíše ležérním dojmem, ale opak může bıt pravdou. Stačí jen vědět, jak s oblečením v duchu námořníků pracovat. Skvěle poslouží také kalhotovı kostımek v modrém, bílém či červeném provedení. Ten postačí doplnit o top s proužky, obutí zvolit v jiné barvě než je kostımek a máte nevšední leč působivı outfit.

A kdyby se náhodou objevila mořská nemoc, chtěla byste módní kreaci zmírnit, stačí vybrat pouze jeden až dva kousky charakteristické pro tento styl a doplnit je o klasiku v podobě modrého denimu, případně černé sukně.