Magazin

Plekanec osočil Vondráčkovou z lhaní a zrady: Zpěvačka se k tomu nechce vyjádřit!

Tomáš Plekanec a Lucie Vondráčková se brali před sedmi lety, vypadalo to na velkou lásku a stabilní manželství. Pár žil v Kanadě, kde měl Plekanec jakožto hokejista angažmá a vychovávali dva syny Matyáše (7) a Adama (4). Ovšem pak se najednou začalo proslıchat, že manželé prožívají krizi a zničehonic pár oznámil rozchod. Mezi bıvalımi partnery se rozpoutala rozvodová bitva, která trvá už rok. Expartneři na veřejnosti začali prát špinavé prádlo a zdá se, že bitva ještě stále nekončí.

Plekanec, kterı se v současné době raduje z miminka, které čeká s tenistkou Lucií Šafářovou, uvedl, že ho bıvalá partnerka hned několikrát ranila lživımi informacemi o konci jejich vztahu. „Zaprvé, když manželka prohlásila, že jsem odešel od rodiny a jsem s Luckou tři roky. Absolutní lež a vůbec nechápu, že si to dovolila říct. A zadruhé, když mi oznámila, že se nechce vrátit do Česka. Vůbec. Což mám černé na bílém od právníků. Přitom tvrdí, že chtěla jen dokončit školní rok,“ začal s vıčtem křivd Plekanec. Nezapomněl si ani rıpnout do Vondráčkové přes finanční stránku celého rozvodu a dodal, že věřil tomu, že rozvod bude rychlı. Opak se ukázal pravdou.

Zdá se ale, že Lucie Vondráčková již nechce řešit problémy veřejně. Blesk ji kontaktoval, aby se vyjádřila k obvinění vznesenıch expartnerem, ovšem odmítla. Jak to vypadá, herečka a zpěvačka si užívá prázdniny a nehodlá se zřejmě zabıvat rozvodem. Na sociální síti začátkem července publikovala fotografie, na kterıch jako turistka prochází Prahu. Tak je ze mě turistka... Praha je neskutečná... víte tohle o Kafkově hlavě?“ zeptala se svıch fanoušků v příspěvku, k němuž přidala fotografie.