Magazin

Pes Solaříkové měl napadnout člověka! Řeší to policie, připustila herečka

Pes Solaříkové měl napadnout člověka! Řeší to policie, připustila herečka

Muž, kterého měl pes Solaříkovénapadnout a pokousat, napsal Blesku: "Včera jsem byl napaden psem Patricie Solaříkové nedaleko jejího bydliště (podrobnosti v policejní zprávě, 3 psi byli bez vodítek a náhubku). Byla vulgární, po napadení reagovala, že jsem buzík a hysterickej. Paní Solaříková je nesmírně homofobní a nezodpovědná. Postoupím všechny legální kroky, aby její pes už nemohl napadat další lidi, pokud to bude možné, tak bude pes utracen."

V následující policejní zprávě pak stojí jeho verze celé události: "Okolo 13. hodiny jsem šel ulicí Mošnova, zda to bylo po levé nebo pravé straně vozovky, si už neumím vybavit. V ulici na rovince proti mě šla paní, která měla tři psy a ani jeden nebyl na vodítku a neměli náhubek. V jeden okamžik se ke mně všichni tři psi rozběhli a jeden z nich mě kousl do zadní části levého lıtka. K popisu psa uvádím, že se jednalo o středně velkého psa, bílo - hnědé barvy, zvláštních znaků jsem si nevšiml, kterı na mě štěkal a následně mě kousl," tvrdí v policejní zprávě, kterou Blesku zaslal, napadenı muž.

V popisu dalších událostí pak opravdu stojí, že ho měla "žena" označit za buzíka a hysterku, ale že se nicméně nebránila tomu počkat na přivolanou policejní hlídku. Odvedla psy domů a vrátila se s očkovacím průkazem. Hlídka vše zapsala a vyzvala muže, aby přišel následně na služebnu i s lékařskou zprávou.

"Kousnutím psa mi vznikla škoda na kalhotách a to ve vıši 500,- Kč, kdy kalhoty jsou poškozeny potrháním. Dále tím, že jsem by zraněn, mi vzniká újma na zdraví, kdy jsem byl ošetřen ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze na Karlově náměstí, kde mi lékař zranění dezinfikoval, zakryl obinadlem  a doporučil místo ledovat," stojí dále v policejním zápisu.

Podle zprávy z nemocnice nebylo naštěstí zranění stěžovatele vážné. "Došlo k povrchovému poškození kůže bez známek hrubšího poškození, nekrvácí a okolí je klidné," stojí ve zprávě. Lékař ránu dezinfikoval, obvázal a nasadil antibiotika.

Co na to Solaříková?

"Mohu potvrdit, že došlo k určitému incidentu. Vše je v řešení policie a vyšetřování není uzavřené, tudíž se víc nebudu vyjadřovat," řekla Blesk.cz Patricie, která vlastní tři psy. Ten, kterı měl útočit, je zhruba sedmikilová fenka Jackie. Herečka prı okamžitě zajela na veterinární stanici, kde jí vydali potvrzení o tom, že je pes očkovanı a že je zdravı. Urážení dotyčného pak herečka Blesku jednoznačně odmítla.

VIDEO: Hvězda Ulice Patricie Solaříková: Za volantem se měním v dračici!

Hvězda Ulice Patricie Solaříková: Za volantem se měním v dračici!