Magazin

Panika v Malých láskách: Miminko je modré a nepláče!

V dokureality Malé lásky rozhodně není nouze o vypjaté a dramatické momenty, při nichž tuhne krev v žilách. Mladı pár, devatenáctiletá Dominika a třiadvacetiletı Vojtěch, po porodu místo přívalu úlevy a neskutečného štěstí prožijí to nejhorší. Jejich právě narozené miminko nezačne plakat… Reakce vystrašeného otce je na místě: „Jak to, že neřve? Co se děje?“ I shon lékařů kolem novorozeného Matyáše dá najevo nestandardní průběh.

Dítě modrá a otec bledne.  Pro novopečené rodiče, kteří nechápou, co se to vlastně děje, ale tuší, že to nebude pro jejich maličké miminko zrovna dobré, to budou bezesporu ty nejdelší minuty jejich života. Nakonec však protne hrobové ticho pláč novorozence. „No vidíš, jak si nakonec růžovej. Za to vy jste zelenej, úplně hrozně. Vy raději seďte,“ poznamená na adresu omdlévajícího otce porodní asistentka.

Vojtěch a Dominika jsou mimochodem nevlastní sourozenci. „Moje máma chodí s jeho tátou, takže kdyby se vzali, jsou z nás podle zákona sourozenci,“ vysvětluje Dominika komplikovanou rodinnou situaci. Proč se mladá maminka rozhodla přerušit studium a potomka si nechat? „Lékaři mi řekli, že je malá pravděpodobnost, že budu mít další dítě. Takže nebylo žádné rozhodování, jestli ano nebo ne,“ svěřila se Dominika v Malıch láskách. Proto neváhala a kvůli malému Matyášovi naprosto překopala celı svůj dosavadní život.

VIDEO: Malé lásky: Minuty strachu před prvním nadechnutím! 

Malé lásky: Minuty strachu před prvním nadechnutím!