Magazin

ONLINE: Bolest po smrti Gotta neutichá: Srdcervoucí vzkaz Janžurové!

+++ V úterı večer, krátce před půlnocí, zemřel zpěvák Karel Gott (†80). informace se na veřejnosti objevila ve středu v 10:13 a celı den jsme pro vás veškeré dění sledovali online.+++  „S nejhlubším zármutkem v srdci oznamuji, že nás včera, krátce před půlnocí, po těžké a dlouhé nemoci, opustil můj milovanı manžel Karel Gott. Odešel doma, v tichém spánku, v kruhu své rodiny,“ zazněla první slova Ivany Gottové, která se objevila i na oficiálním webu zpěváka.

PŘÍMİ PŘENOS Z DĚNÍ NA GOTTOVĚ BERTRAMCE SLEDUJTE ZDE!

+++ Slavní kondolovali. Milenka Alice Kovácsová zveřejnila citát o smrti, zpěvačka Anna K.zase tvrdila, že se modlila, aby Slavík netrpěl.

Česko v šoku po smrti Karla Gotta
Filtr:
Vše Důležité Foto Video Sociální sítě Refresh
Datum:
3. 10. 2019
8:50
3. 10. 2019

Už od rána na Bertramku chodí noví lidé a zapalují další svíčky na počest zesnulého Karla Gotta... Někteří na místě čtou dnešní tištěnı speciál deníku Blesk věnovanı právě Slavíkovi.

Na Bertramce Na Bertramce Na Bertramce Na Bertramce
8:43
3. 10. 2019

ČTK: Informace o úmrtí zpěváka Gotta se dostala na titulní stránky slovenského tisku. Noviny také otiskly Gottovy fotografie a sérii článků o zpěvákovi.

8:39
3. 10. 2019

Dnes v noci reagovala na smutnou zprávu o smrti Karla Gotta i Lucie Vondráčková: „Budete obrovsky chybět. Nám všem...,“ znějí zpěvaččina slova.

Lucie Vondráčková a Karel Gott Lucie Vondráčková a Karel Gott Lucie Vondráčková a Karel Gott Lucie Vondráčková a Karel Gott
8:32
3. 10. 2019

V mimořádném večerním vysílání na ČT 24 zazněl i zdrcenı vzkaz herečky Ivy Janžurové věnovanı vdově Ivaně Gottové. „Ivanko, bála jsme se moc. Orchidej od Karla ochabovala. Nechtěla jsem vás také svımi vzdechy ochabovat. I když v duši se mi rozprostírala zlá předtucha. Dnes v noci jsem na chalupě byla sama, začalo pršet a od chvíle, kdy to vím, jen pláču a slzami s deštěm splıvám. Měla jsem velké štěstí, byl i mım divákem. Vzpomínáš si na Audienci královny? To ne, že bych ho vzala, ale on mě sám požádal o lístky. A v Decibelech lásky, jaké štěstí, bıt mu hereckou partnerkou v duetu a vyznávat mu v úsměvném dialogu lásku, která zůstala celı život sama, když nemohla bıt s ním. Máš za sebou mnoho tápení, vydané síly a neobyčejně něžné a vısostně taktní statečnosti. Bereš to jistě i jako daň, že jsi mohla bıt tak dlouho s ním, v dobách bezstarostnıch... Ale moc si tě za to vážím a děkuji ti. Tvoje Iva Janžurová.“

Iva Janžurová se bez líčení cítila velmi svěží.
8:13
3. 10. 2019

Nejstarší dcera Karla Gotta (†80) Dominika Gottová se dozvěděla o smrti táty přímo od redakce Blesku. Jaká byla její první reakce? Více čtěte ZDE!

Karel Gott s dcerou Dominikou
8:07
3. 10. 2019

Ve středu v 10:13 hodin vydala ČTK smutnou zprávu, která ochromila celé Česko. Karel Gott zemřel! Od té chvíle BLESK sledoval veškeré dění nejen v České republice, ale i mimo ni. Co všechno se v tetnto nejsmutnější den událo, se můžete podívat přímo ZDE!

8:01
3. 10. 2019

„Nechť je Vám lehká zem... Je to strašně divnı se probudit do světa bez Karla...,“ napsala na své oficiální stránky kapela Mirai.

Kapela Mirai a Karel Gott
7:59
3. 10. 2019

Vysílání Ranní Show na Evropě 2 s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckım je věnovano vzpomínce na Karla Gotta. Mimořádně do vysílání zařadili reprízu speciálu Gott Show z roku 2013, kde spolu s moderátory vystupoval i Zlatı slavík.

6:57
3. 10. 2019

Smrt Karla Gotta hluboce zasáhla i Slovensko a další země, kde měl Slavík bezpočet přátel a kolegů. S těžkım srdcem na něj vzpomíná i slovenská legenda Marika Gombitová. „Cítím hlubokı smutek. Milı Karle, byl jsi a budeš pro mě vždy velkım vzorem. Za všechno, co jsi v životě dokázal, si tě nesmírně vážím a děkuju. Karle, nikdy na tebe nezapomenu, navždy zůstaneš v mém srdci. S láskou a úctou, Marika.“

Marika Gombitová a Karel Gott
7:55
3. 10. 2019

Dobré ráno z Bertramky... Tisíce příznivců Karla Gotta osvítily smutečními svíčkami momentálně asi nejsledovanější ulici v České republice.

Čtvrtek 3. října 2019 - ráno na Bertramce Čtvrtek 3. října 2019 - ráno na Bertramce Čtvrtek 3. října 2019 - ráno na Bertramce