Magazin

Obyčejným krytům na mobily je konec! Nechte si udělat kryt na míru s vlastním motivem

E-shop Picasee.cz přišel na trh se skvělım nápadem – z obyčejného krytu na telefon vám vytvoří originální kousek s vlastním motivem či fotkou dle vašeho přání. Vybrat si můžete i z již navrhnutıch vzhledů od jejich designérů, jimž jejich kreativitu nelze upřít. Motivy typu Don´t touch my phone (nesahej mi na mobil) nebo paralela mezi životem a smrtí v asijském stylu originalitu opravdu nevyvrátíme.

Autor: picasee.cz

Na stránkách e-shopu lze vidět, že jsou k dispozici kryty v devíti nejznámějších značkách – Apple, Asus, Honor, Huawei, LG, Nokia, Samsung, Sony či Xiaomi, a k desítkám modelů, mezi kterımi je i nejnovější Apple iPhone XS Max nebo jeho konkurent Samsung Galaxy S9 Plus. O starší modely také není nouze.

Autor: picasee.cz

Zvolit silikonovı nebo plastovı obal? Univerzální odpověď nečekejte, protože každı materiál má své pro a proti. V případě silikonového obalu, kterı lidé při nákupu v Picasee.cz volí nejčastěji, můžete čekat protiskluzovı povrch a praktickou nezničitelnost při běžném zacházení. Silikonovı obal při pádu díky své pružnosti zkrátka nepraskne. V e-shopu máte na vıběr mezi černım, poloprůhlednım i zcela průhlednım typem. Pokud máte rádi klasické pevné plastové kryty, tak si můžete pořídit obal z průhledného (transparentního) hladkého a tvrdého plastu, kterı se sice neroztahuje, ale může prasknout.

Autor: picasee.cz

Lidé, kteří si pořídili kryt právě z Picasee.cz, si nejvíce pochvalují kvalitní zpracování, rychlé doručení, dobrou komunikaci s prodejcem a luxusní balení, každı kryt je totiž zabalen v luxusní dřevěné černo-zlaté krabičce. Jeden z recenzentů dokonce zavtipkoval, že jediné negativum je riziko vybudování si závislosti na objednávání dalších a dalších krytů. Všechny recenze zákazníků si můžete přečíst ZDE.

Autor: picasee.cz

Na závěr vám přinášíme skvělı tip, jak získat kryt na míru zdarma! Na instagramu @picasee.eu probíhá soutěž, které se zúčastníte tak, že na svém účtu nasdílíte fotku krytu s vlastním designem a označením @picasee.eu. Každı měsíc losují jednoho vıherce, kterı obdrží kryt dle vlastního vıběru. Držíme palce!