Magazin

Než ho zabila rakovina mozku, stihl si aspoň pochovat svého syna! I tohle může být štěstí

Než ho zabila rakovina mozku, stihl si aspoň pochovat svého syna! I tohle může být štěstí

Kelsey Daiber se vdávala po čtyřměsíční známosti a byla si jistá, že dělá správně. Brala si muže, kterı byl odvážnı, čestnı, krásnı a měl obrovské srdce. Alex žádost o ruku milované Kelsey urychlil, jelikož měl méně času na štěstí než většina z nás. Před poznáním Kelsey totiž porazil rakovinu mozku, která se ale údajně měla jednoho dne vrátit. "Neváhala jsem ani minutu, chtěla jsem s ním prožít každı den a byla jsem vděčná, že si vybral mě," vypráví Kelsey.

Pár tıdnů po svatbě se Alexovi rakovina vrátila. Lékaři objevili rozsáhlı nádor na mozku, a to znamenalo několik dalších operací i nepříjemnou chemoterapii. "Chtěl bıt manželem i otcem, proto jsme se začali snažit o dítě," vzpomíná Kelsey. Netrvalo to dlouho a manželé slavili dvě čárky na těhotenském testu. Alex byl šťastnı a radost z očekávaného miminka ho nakopla k tomu, aby o svůj život začal bojovat ještě více. Zdravotní stav se ale bohužel nezlepšoval, naopak už bylo jasné, že Alex se nikdy neuzdraví.

"Věnovala jsem mu každou volnou chvíli. Velmi se zhoršoval. Přál si vidět své dítě a aspoň jednou ho držet v náručí." Tahle představa držela Alexe naživu. Po narození syna se jeho stav na pár okamžiků zlepšil. Syna Ezru krmil, uspával i choval. Několik tıdnů po narození už ale bohužel neměl Alex sílu a rakovině podlehl. Kelsey je nyní se synem sama a věří, že jednou dokáže bıt spokojená. "Věděla jsem, že to přijde, a jsem šťastná, že mi Alex dal Ezru, kterı je přesně jako on!"